Скачати безкоштовно Picpick Ukr

13

Доброго дня. Ще будучи починаючим вебмайстром я використовував безліч додатків для роботи з графікою. Але в підсумку зупинився на простому і функціональному редактор picpick. Що це за програма? У чому її переваги?

  • В першу чергу, це крутий софт для скріншотів (знімків екрану). Можна вибрати область сканування вручну або задати її розміри з точністю до одного піксела. Якщо хочете зробити знімок активного вікна (навіть тієї його частини, яка не поміщається у межах екрана), це додаток легко впорається з завданням.

Скачати безкоштовно Picpick Ukr

  • Доступний простий, на перший погляд, редактор зображень. У ньому є всі необхідні інструменти для вільного малювання, нанесення написів, стрілок і інших графічних елементів.
  • Є кілька фільтрів, які дозволяють пом’якшити картинку, або ж зробити чіткіше. Великим плюсом є можливість зміни розміру фото, щоб оптимізувати його для веб-перегляду.

До речі, скріншот Picpick автоматично відкривається в редакторі для подальших дій.

  • Багатьом розробникам і дизайнерам доведеться за смаком інструмент «Лінійка», який дозволяє вимірювати відстані між елементами на екрані.
  • «Колір під курсором» допоможе дізнатися код кольору у представленні RGB або Hex (Html). Щоб скачати Пикпик досить натиснути на кнопку:

Скачати безкоштовно Picpick Ukr
Завантажити: Picpick Ukr
Графічний редактор
Скачано: 60, розмір: 12.5 MB, дата: 09.Травень.2016