Vphone S8: найменший сенсорний смартфон

167

Якщо Вам набридли громіздкі смартфони, і хочеться чого-небудь більш компактного, зверніть увагу на новий «смартфон» Vphone S8, який порадує не тільки міні-розмірами, але і смішною ціною.

На даний момент цей гаджет позиціонується як самий маленький телефон з сенсорним екраном. Його довжина – всього 46,7 мм, ширина – 37,3 мм, товщина – майже 1 див. Важить «малюк» рівне 30 грам.

Діагональ сенсорного дисплея просто «вражаюча» – 1,54″. В якості захисту використовується двошарове скло. Камери немає, що не дивно.

Достатня продуктивність забезпечується процесором MT2502 (MediaTek). Кількість «оперативки» становить 64 Мб. Для зберігання даних доступно 128 Мб інтегрованої пам’яті + є слот для мікро SD. Ємність акумулятора – 380 маг.

Випущені два різновиди – під управлінням ОС Android і iOS. По своїй функціональності телефон більше нагадує «розумні» годинник, оскільки оснащений різними фізіологічними датчиками і сенсорами.

Але найприємніше, що вартість Vphone S8 не перевищує 30$. Готові заплатити за гаджет таку суму грошей? Як вважаєте, новинка заслуговує уваги?