5 порад для Google Play

394

Якби не Google Play, придбав би Андроїд таку популярність? Думаю, що ні. Адже шукати софт на різних сайтах, проходити через купу сторінок з реєстрацією і рекламою – не дуже приємне заняття. А так Ви можете знайти потрібні програми та ігри в одному місці, не турбуючись про віруси та інші загрози. Хочете дізнатися, як зробити процес користування магазином Google Play ще більш приємним? Тоді читайте далі наші поради.

  • Літаючий мотоцикл і Facebook для «десятки»
  • Вчені виявили загрозу VR-окулярів для мозку

5 секретів Google Play

Багато власників Android пристроїв не знайдуть в цій новині нічого надприродного, але для більшості цей матеріал виявиться корисним. Ну що, поїхали?

1. Як встановити недоступне додаток?

Іноді хочеться завантажити програму, але неможливо це зробити через регіональної блокування. Тобто, софт недоступний для завантаження у Вашому регіоні. Вирішити цю проблему просто, скориставшись будь безкоштовної VPN.

Наприклад, якщо Ви підключаєтеся до американської віртуальної мережі, то Google Play буде сприймати Вас як юзера з Сполучених Штатів. У мережі Ви можете знайти безліч інформації по цій темі: перелік халявних ресурсів, інструкції.

2. Простий контроль над усіма встановленими додатками

Не всі користувачі знають про це інструменті, хоча він не зривається і доступний кожному. Мова йде про вкладці «Мої програми». Тут відображаються всі програми, які були завантажені з магазину або встановлені спочатку.

5 порад для Google Play

При наявності оновлень, Вам не потрібно заходити в кожну програму і натиснути «Оновити». Можна просто натиснути на кнопку «Оновити все», щоб виконати масовий Update.

3. Як встановити батьківський (Parental) контроль?

Багато батьків купують гаджети своїм дітям різного віку (від зовсім маленьких до підлітків). Але іноді вони випадково або навмисно встановлюють сумнівний софт: з елементами насильства, інтимними сценами, лайками і т. д.

5 порад для Google Play

Щоб обмежити доступ до подібного контенту слід зайти в настройки і перейти до опцій батьківського контролю. Треба буде придумати PIN-код, введення якого потрібно при спробі інсталяції додатків для дорослих.

4. MoneyBack – повернення грошей

Припустимо, Ви придбали програму за гроші, але прийшли до висновку, що воно не зовсім підходить Вам. У такому випадку можна повернути витрачені кошти, якщо з моменту покупки не минуло дві години.

5 порад для Google Play

В Google Play є спеціальна кнопка, яка активна протягом зазначеного вище періоду часу. Якщо Ви ознайомилися з софтом, але він не влаштував Вас, то швиденько переходите на сторінку установки і тисніть на «Повернення» (Refund), щоб не упустити момент.

5. Куточок «Indie»

Не завжди найкращі ігри створюють великі компанії. Дуже часто шедеври розробляються «одинаками». Такі додатки публікуються в особливому розділі «Інді» (від англійського слова «independent» – незалежний). Але відшукати його в самому сервісі не вийти.

5 порад для Google Play

Доведеться запустити браузер і ввести в пошуковому рядку фразу «Indie Corner». У знайдених результати джерело буде на першому місці («Discover…»). Залишилося тільки перейти за посиланням і почати дослідження прихованого куточка.