Анонсована Divinity: Fallen Heroes – перший трейлер, скріншоти і головні особливості спін-оффу культової RPG

421

Творці серії Divinity спільно зі студією Logic Arts анонсувала нову гру популярної рольової всесвіту – Divinity: Fallen Lords. Новий проект заявлений як спін-офф Divinity: Original Sin 2, збереже безліч переваг оригінальної серії і разом з тим акцентується на різноманітних і варіативних покрокових битвах.

Датська студія Logic Arts отримала в свої руки графічний движок від Divinity 2 і складне завдання: створити покрокову гру, в якій практично всі вжиті по ходу проходження рішення впливають на подальше оповідання. Мета полягала в тому, щоб зберегти індивідуальність серії Divinity і при цьому створити гру, яка принесе ряд нововведень в популярний франчайз.

Результат виявився дійсно приголомшливим. Таким чином з’явилася нова гра в серії Divinity, в якій представлені всі наші улюблені персонажі, тактично бої в покроковому режимі, безліч складних виборів і нелінійність. Тут є безліч нових комбінацій, величезна кількість поліпшень в бойовій системі і… ви можете грати в Divinity: Fallen Lords в кооперативі! – повідомили співробітники Larian Студій.

Перший геймплейний трейлер Divinity: Fallen Lords:

Сюжет гри відбувається відразу після фіналу Divinity 2 і гравець візьме на себе роль командувача Божественного Порядку. Обіцяється грандіозне пригода, в якому гравцеві доведеться стати останньою надією на порятунок світу і зустрітися з самим Лордом Хаосу. Тривалість сюжетної кампанії Divinity: Fallen Heroes обіцяється в межах 30 годин, де на проходження кожної місії доведеться затратити щонайменше 20 хвилин.

Крім нелінійності та покращеної бойової системи розробники пообіцяли варіативну систему прокачування, можливість взяти в партію до 6 персонажів, включаючи головного героя, і можливість вербувати нових бійців. Окремо наголошується розширена фізична модель, привносящая ще великий простір для тактичних маневрів на полі бою.

Divinity: Fallen Heroes

Реліз Divinity: Fallen Heroes призначений на 2019 рік ексклюзивно для ПК. Розробники повідомили, що продовжують пильно прислухатися до відгуків і побажань гравців, тому якщо у вас є бажання внести свою лепту у створення гри Divinity: Fallen Heroes, ви можете залишити коментар на офіційній сторінці гри в Steam.

Дивіться також список , де ми удостоїли Divinity: Original Sin 2 високій позиції в топі.