Apple має намір випустити iPhone 7 mini

384

Не встиг улягтися ажіотаж навколо найочікуванішого смартфона осені, як компанія Apple заявила про намір випустити “зменшений” варіант флагмана під назвою iPhone 7 mini. Чим же порадує ця модель?

Гаджет буде мати невелику діагональ – всього 4 дюйма. За своїми характеристиками смартфон буде трохи перевершувати iPhone SE, який побачив світ після виходу шостої серії. Очікуваний старт продажів запланований на початок 2017 року.

Але приставка “mini” позначиться на можливостях пристрої не тільки в плані габаритів. Продуктивність телефону також зменшиться, в порівнянні з “сімкою”. Наприклад, основна камера отримає матрицю 5 Мп. Також, зникне режим тривимірного торкання 3D Touch.

Хочете дізнатися, чи вийде iPhone 7S?

Варто відзначити, що флагман iPhone 7 вийшов не дуже вдалим і встиг заробити масу негативних відгуків. Головна причина – сильне нагрівання і випадки загоряння. Крім того, багато користувачів відзначили проблеми при отриманні вхідних дзвінків (пропадав звук, обривався зв’язок).

Керівництво Apple пообіцяло, що всі недоліки будуть усунені за рахунок компанії-виробника, а деякі власники отримають матеріальну компенсацію.