ArmPhone – вірменський вбивця iPhone

338

В цьому випуску я розповім відразу дві новини: одна з них буде приємною для вітчизняних геймерів, друга – для шанувальників вірменських гаджетів, яких поки що не так вже й багато, але після даного огляду все кардинально зміниться!

ArmPhone: що це за новий смартфон?

Стало відомо про вихід першого вірменського “розумного” телефону. Його створили фахівці компанії TSD, які працювали над проектом кілька років.

Користувачам запропонують відразу кілька моделей, які надійдуть у продаж вже сьогодні, 6 червня 2016 року. Розробники поспішили запевнити потенційних покупців, що їх смартфони ні чим не поступаються пристроїв відомих брендів. Хтось навіть порівняв їх продуктивність та якість збірки з майбутнім iPhone 7.

А ось такої можливості в “айфона” точно немає: на ArmPhone можна буде ставити на дзвінок сучасні вірменські мелодії, вшиті в пам’ять пристрою.

Варто відзначити, що Армфон був анонсований ще в 2013 році. Продажі були заплановані на 2014 рік. Але дива не сталося, і багато очікували вихід почали сумніватися в тому, що телефон взагалі буде випущений. І ось настав момент істини.

Купити ArmPhone можна буде за 185-200$ в залежності від конфігурації відразу після презентації на ВДНГ, яка відбудеться 3 грудня 2016 року.

Опис всіх моделей >>>

Ростелеком запустить “хмара” для ігроманів

Переходимо до другої частини новинного випуску, в якому я повідаю про известиях від компанії “Ростелеком”. Мобільний гігант має намір вкласти серйозні гроші в розробку хмарної платформи для ігроманів, яка дозволить насолоджуватися сучасними “іграшками” навіть на слабких ПК.

Йдеться звичайно не про всіх іграх, а поки тільки браузерних. Всі обчислювальні операції та обробка графіки будуть проводитися на сервері в “хмарі”, а потім передаватися на комп’ютер кінцевого користувача. Потрібно буде встановити лише один додаток для доступу до бази ігор.

ArmPhone – вірменський вбивця iPhone

Подібна технологія істотно знижує вимоги до обладнання і дозволяє насолоджуватися ігровим процесом на екрані телевізора з застосуванням додаткового контролера.

Як Ви розумієте, безкоштовної ця послуга бути не може. Поки що називається сума в 500 рублів за оформлення місячної підписки. Також, передбачені варіанти добової оплати для економії грошей, якщо Ви не плануєте грати кожен день.