Експерти назвали способи прискорення роботи Android-смартфонів

354

Хочете прискорити свій смартфон, що працює під управлінням системи Android? Досить випробувати на практиці такі способи, запропоновані експертами в області оптимізації мобільних пристроїв.
Більшість з методів спрямовані на позбавлення від процесів, які засмічують кеш пристрою і оперативну пам’ять.

  • Періодично виходять нові версії Android, і може знадобитися оновлення ОС на Вашому смартфоні. Це дозволить більш оптимально використовувати ресурси гаджета. Якщо ж оновлення недоступне, а телефон починає пригальмовувати, то слід виконати прошивку.

Для цього доведеться завантажити відповідні файли з офіційних джерел і запастися “прямими руками”. Але не забувайте, що така процедура може призвести до непередбачуваних наслідків і втрати гарантії. Краще звертатися до фахівців. Обов’язково перед прошивкою зробіть резервні копії всіх важливих даних (контакти, повідомлення).

  • Боїтеся самостійно лізти в систему? Тоді краще встановити програми-оптимізатори, які звільняють пам’ять (як дискову, так і оперативну). Рекомендую CCleaner, який працює не тільки з настільними ОС, але і на Андроїд.
  • Варто відзначити і наявність вірусних загроз, які можуть споживати пам’ять і завдавати шкоди гаджету. Слід завантажити спеціальне програмне забезпечення для пошуку троянів і потенційно небезпечних процесів.
  • Експерти рекомендують утиліту Greenify, яка закриває усі пасивні програми, щоб знизити навантаження на процесор (охолодити).

Все просто. Якщо є питання – залишайте коментарі!