Гайд Sekiro Shadows Die Twice – корисні поради по проходженню гри

404

Проекти FromSoftware в останні 10 років стали справжньою втіхою для хардкорних геймерів і шанувальників ігор старої школи, які боляче карають гравців навіть за дрібні помилки. Незважаючи на всі побоювання Sekiro Shadows Die Twice не тільки продовжує ідеологію японських розробників, але і вносить до знайомий концепт ігор безліч нових елементів, які від незвички можуть ускладнити і без того важку для проходження гру. Тому представляємо вам гайд Sekiro Shadows Die Twice, де ми зібрали корисні поради по проходженню гри.

Будьте потайним, як ніндзя

За сюжетом гри головний герой Секиро був навчений наставником як ніндзя (синобі), тому в Sekiro Shadows Die Twice великий акцент на прихованому проходження і стелс-складової. Пам’ятайте про це і при можливості завжди намагайтеся нападати на ворогів із засідки. В будь-який зручний момент увімкніть режим скритності, не потрапляйте на очі ворогам і постарайтеся їх здивувати раптовими атаками: столкните в безодню влучним стусаном, нанесіть удар з стрибка або проткніть випадом у спину.

Якщо перед нанесенням раптової атаки ворог підсвічується червоним кольором, то з великою ймовірністю його можна усунути з одного удару. Численні боси в Sekiro Shadows Die Twice теж можуть бути атаковані раптовими ударами, але потрібно бути готовим до того, що атака відніме у них всього лише одну комірку життів, яка показується червоним кружечком біля імені супостата. Також зауважимо, що до деяких босам неможливо підкрастися непомітно – в потрібний момент гра забирає управління, показує кат-сцену і зіштовхує вас лов-у-лоб з небезпечним супротивником. Але навіть у цьому випадку у вас практично завжди є можливість, використовуючи оточення і спорядження Секиро, сховатися від боса і завдати раптового удару.

Паррі – ключ до успіху в битві

Супротивники в Sekiro Shadows Die Twice часто атакують серією ударів і далеко не завжди варто уникати ворожих випадів, використовуючи блок або ухилення. Кращий варіант – парирувати удари противників, натискаючи спеціальну клавішу (R1 на PS4) перед кожною ворожої атакою. Успішне відбивання супроводжується брязкотом мечів і спалахами ударів, і чим більше ударів ви зможете відобразити, тим сильніше зможете знизити концентрацію противника, відкривши його торс для смертельної атаки.

Гайд Sekiro Shadows Die Twice - полезные советы по прохождению игры

Забудьте про витривалість, тільки шкала концентрації має значення

В усіх попередніх проектах FromSoftware доводилося вираховувати атаки з математичної точності, щоб ненароком не затратити шкалу витривалості і не потрапити під удар противника. У Sekiro Shadows Die Twice ви більше не обмежені рамками витривалості, на заміну якої прийшла шкала концентрації. Вона працює за схожим принципом: чим більше ви нанесете ударів ворогові і зможете парирувати його атаки, тим сильніше зменшиться рівень його концентрації. Шкала вказана біля імені невеликого ворога і у верхній частині екрана, якщо ви воюєте проти боса.

Гайд Sekiro Shadows Die Twice - полезные советы по прохождению игры

У теж час слід мати на увазі, що відбивання в Sekiro Shadows Die Twice може використовуватися і проти гравця. Чим більше ви нанесете неакуратних ударів, неправильно парируючи або підставляючись під атаки супротивників, тим сильніше знімається шкала витривалості, із-за чого в самий невідповідний момент Секиро може бути приголомшений. Деякі боси так зовсім вбивають з одного удару, якщо гравець витратив всю шкалу витривалості. До того ж навіть успішне відбивання забирає у гравця частина концентрації, тому час для нової ради в гайде за Sekiro Shadows Die Twice – рекомендуємо відступити в критичний момент, щоб знизити рівень концентрації.

Пам’ятайте про можливості поставити гру на паузу

Sekiro надзвичайно складна гра, яка при цьому не боїться йти на невеликі поступки, щоб спростити геймеру життя. Наприклад, можливості поставити гру на паузу, чого позбавлені всі проекти FromSoftware, починаючи з demon’s Souls. Тепер можна не турбуватися, що в момент дослідження інвентарю та читання записок ви отримаєте зрадницький удар у спину і змушені в черговий раз спостерігати за смертю власного персонажа. Пауза допоможе перевести дух і особливо ціна під час сутичок з босами в Sekiro Shadows Die Twice.

Гайд Sekiro Shadows Die Twice - полезные советы по прохождению игры

Якщо відчуваєте, що втомилися від тривалого бою, а ваша тактика не приносить видимого успіху, просто поставте гру на паузу, обміркуйте подальші кроки, випийте кави і розслабтеся. Відпочинок – справжнє благо, яке як ніколи до речі при проходженні Sekiro Shadows Die Twice.

Як вилікуватися від Драконячого пошесті в Sekiro Shadows Die Twice

Смерть в іграх завжди неприємна, особливо в Sekiro, де до непристойності складні противники вас будуть відправляти з завидною регулярністю до ідолам, виконують роль вогнищ з Dark Souls. Ніби цього недостатньо гра за кожну смерть штрафує безповоротною втратою досвіду, половиною зібраних монет і заодно заражає неігрових персонажів таємничою хворобою під назвою «Драконівське пошесть». Поширення хвороби знижує показники «невидимої допомоги», дає шанс не втратити накопичені окуляри досвіду і монети і обмежує взаємодію з деякими NPC. Заражені персонажі позбавляють вас можливості отримати нові квести, так і прокачати здібності Секиро.

Гайд Sekiro Shadows Die Twice - полезные советы по прохождению игры

Кращий спосіб, щоб не захворіти Драконячим пошестю – не вмирати, але так як ми знаємо, у випадку з проектами FromSoftware даний рада – утопія, тому в нашому гайде розповімо, як вилікуватися від хвороби. Для початку вам потрібно дочекатися моменту, як захворіє Скульптор, потім взяти квест у доктора Емми, забрати зразок зараженої крові у персонажа, хворого Драконячим пошестю і принести його Еммі. Доктор в перший раз вилікує хворих персонажів, але при новому разі поширення хвороби доведеться купувати «Драконьи сльози» у торговців.

Восполняйте осередку воскресіння

Незважаючи на назву Sekiro Shadows Die Twice в грі можна померти тричі перед тим, як відправитися до чергового ідолу. Після відвідування статуй Будди у вас буде в запасі одна додаткова осередок життя, але є можливість отримати ще одну. Після воскресіння знищити супротивника смертельним ударом (через серію парирування або напавши із засідки) і отримаєте додаткову клітинку здоров’я.

Гайд Sekiro Shadows Die Twice - полезные советы по прохождению игры

Остерігайтеся червоного кандзі

Червоні кандзі – це особливий тип ударів, які неможливо заблокувати або парирувати. Вони супроводжуються ієрогліфом червоного кольору і бувають двох типів: вертикальний удар і горизонтальний випад. У випадку з вертикальною атакою радимо відстрибнути в сторону, а якщо ворог готуватися нанести колючий удар – використовуйте ухилення. Згодом вам стане доступна контратака Микири, що дозволяє відобразити червоний кандзі. Щоб використовувати вміння в момент загоряння ієрогліфа направте стік в бік противника і натисніть кнопку ухилення.

Гайд Sekiro Shadows Die Twice - полезные советы по прохождению игры

Ретельно досліджуйте локації

Для ветеранів ігор FromSoftware дана рекомендація може бути очевидною, але все ж у нашому гайде по проходженню Sekiro Shadows Diе Twice ми дуже радимо уважно дослідити локації. Заглядати за кожен кут, використовувати гак-кішку для досягнення нових висот і розглядати кожну зустрічну стіну, немов картину в Третьяковській галереї.

Гайд Sekiro Shadows Die Twice - полезные советы по прохождению игры

Уважні гравці можуть розраховувати на знаходження нових локацій, опціональних босів, унікальних протезів та елементів спорядження. Іноді вам можуть зустрінуться поворотні стіни, для активації яких потрібно приєднатися до стіни і натиснути клавішу дії. Також не забудьте підслуховувати ворогів, щоб дізнатися про нових локаціях, секретних предметах, а також босів і що особливо важливо – вразливих точках небезпечних супротивників. Рекомендуємо перевіряти водойми, так як в них іноді вдається виявити карпов. При вбивстві риб і ви отримаєте цінну луску карпов.

Відточуйте бойові навички у Ханбэя

Зруйнований храм виконує роль хаба в Sekiro Shadows Die Twice і наповнений численними персонажами. Серед безлічі NPC рекомендуємо звернути увагу на Ханбэя Безсмертного, з яким можна попрактикуватися в бойовому мистецтві і випробувати нові навички. Радимо заглядати до нього частіше, особливо якщо у вас виникають проблеми при проходженні певних босів або залишаються питання з ігровим механікам. Зверніть увагу на ящик з підношеннями поруч з Ханбэем. Не забувайте періодично перевіряти його вміст, адже саме в ящику скупчуються всі втрачені під час проходження гри предмети

Гайд Sekiro Shadows Die Twice - полезные советы по прохождению игры

Нова гра від маестро Хидетаки Міядзакі надзвичайно вимоглива до гравця, іноді може здатися, що взагалі непрохідна. Але не хвилюйтеся, у кожного супротивника є вразливі точки і після численних поразок ви неодмінно виявите безжальної атмосферою гри, ввійдете в смак і про ваших бойових навичках синобі літописці будуть складати легенди. Все, що потрібно – трохи уважності, терпіння і перед початком гри звернути увагу на рекомендації, які ми написали в нашому гайде за Sekiro Shadows Die Twice. Також пропонуємо ознайомитися зі статтею, де ми розповідаємо про .