Гнучкі дисплеї – це необоротне майбутнє!

350

Гнучкі екрани з кожним роком стають все більш популярними. І мова не тільки про дисплеях мобільних пристроїв. Аналітики компанії IHS вивчили відносно новий ринок і прийшли до висновку, що попит на вигнуті матриці буде тільки збільшуватися з року в рік.

Були проаналізовані дані по кожному з місяців минулого року і нинішнього. Виявилося, що смартфони з новим типом екрану вже займають 5% від усіх випущених «розумних» телефонів. Протягом 2015 року реалізація в грошовому вираженні склала більше 3,5 мільярдів доларів. А вже в 2017 році цей показник прогнозується на рівні 5 млрд.

До 2022 році частка «гнучких» смартфонів складе більше 15%, а дохід від продажу перевищить 10 мільярдів $. Ці цифри про що говорять. В першу чергу, про те, що нові технології повільно, але впевнено витісняють «стародавні» розробки.

Нагадаємо, що головними постачальниками подібних екранів є наступні компанії: Samsung Display, E Ink Corporation, LG і Futaba. Сфера застосування їх розробок практично необмежена. Вже зараз деякі «генії» намагаються створити універсальний пристрій, яке буде поєднувати в собі телефон, планшет і смарт годинник.

Поки це все виглядає недолуго, але вражаюче. Немає жодних сумнівів, що цей напрям еволюції дисплеїв буде розвиватися, а не помре в зародку (як це було з багатьма «революційними» проектами).