iPhone 8 стане скляним

409

У другій половині 2017 року буде представлений новий iPhone 8, корпус якого буде складатися переважно з скла, як це було в моделях четвертої серії. З чим пов’язане таке рішення керівництва Apple – дізнайтеся з продовження новини.

Цією інформацією поділився власник Catcher Technology, компанії, яка постачає комплектуючі для “яблучних” смартфонів.

Журналісти видання PhoneArena провели власне розслідування і прийшли до висновку, що на сьогоднішній день більшість телефонів оснащені металевими корпусами. Навіть недорогі пристрої використовують колись “рідкісний” алюміній. Відповідно, даний матеріал вже не є показником преміум класу смартфона.


Твердження журналістів підтвердив і опитування, проведене серед читачів вищевказаного ресурсу. Більше 60% респондентів погодилися з тим, що метал вже не викликає колишнього захвату. Як результат, інтерес до ТОП моделями постійно знижується.

Саме тому, Apple при створенні iPhone 8 віддати перевагу склу не тільки в якості захисту екрану, але і для виготовлення задньої кришки гаджета. Можливо, це позитивно позначиться на зростанні продажів.

Керівник корпорації Тім Кук, впевнений у правильності обраного курсу. У будь-якому випадку, потрібно щось змінювати, адже китайський конкурент Meizu починає наступати на п’яти” Apple, випускаючи пристрої з високою продуктивністю і більш прийнятною ціною.

Очікується, що корпус буде захищений від попадання вологи і пилу. Про оновлення апаратної частини поки нічого невідомо.