Kwork – незамінний помічник блогера

454

Доброго дня. Не так давно я ділився з Вами успіхами свого блогу “IT Технік”. Буквально відразу ж мене почали питати, як я сам зміг виконати такі великі обсяги роботи. Звичайно ж, над проектом я працював не сам. Зараз у мене є невелика команда, яку я зміг організувати, завдяки біржі фріланса Kwork.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Було непросто!
  • Принцип роботи
  • Конкурси

Було непросто!

Як тільки я почав навчання в школі блогерів Борисова, мені потрібно було знайти людей, які допомогли б з версткою шаблону сайту і наповнення матеріалами. Довелося перепробувати чимало сервісів фрилансинга (fl, weblancer), але там постійно попадалися не надто сумлінні “хлопці”. Або постійно затягували терміни здачі завдання, або взагалі кудись пропадали.

Найприкріше, коли у тебе просять чималий аванс, роблять частину роботи, а потім починаються різні відмазки. Загалом, одні розчарування. У січні 2016 року побачив рекламу нової біржі Kwork, яка пропонувала цікаві умови як для роботодавців, так і для виконавців.

Принцип роботи

Люди, охочі заробити на своїх уміннях (писати тексти, верстати сторінки, програмувати, знімати відео і т. д.), створюють “кворк”, вартість якого строго обмежена – 500 рублів. В описі виконавець вказує:

  • який обсяг робіт він готовий виконати за ці гроші;
  • в які терміни він вкладеться (1, 2 дні);
  • які додаткові послуги надає.

З допомогою фільтра за категоріями я знайшов кілька цікавих копірайтерів, зв’язався з ними для уточнення завдання, а потім замовив кворк. На наступний день мої тексти були готові. За підсумками перевірки я відсіяв пару чоловік і почав співпрацювати з одним із авторів. Майже через рік, ми продовжуємо спільно працювати над сайтом.

Kwork – незамінний помічник блогера

Таким же чином я підібрав верстальника. І все завдяки Кворку. Не подумайте, я не намагаюся розрекламувати і без того популярний сервіс. Просто ділюся корисною інформацією на той випадок, якщо Ви будете шукати виконавців для своїх проектів.

До речі, за словами мого головного редактора, на Kwork можна добре заробляти, приділяючи цьому будь-яку кількість свого вільного часу. Так що, якщо Ви або Ваші знайомі хочуть “фрілансити”, рекомендую зареєструватися на цьому сервісі.

Конкурси

Що мені ще подобається в ньому, так це конкурси. Вони проводяться регулярно. Нещодавно закінчився один для “продавців” послуг. Потрібно було розповісти свою історію, як Кворк допоміг здобути фінансову незалежність.

А зараз стартувало нове захід для “покупців” (таких як я). Знову ж таки, потрібно поділитися своїм досвідом користування сервісом. Серед всіх учасників будуть розіграні грошові призи та головний подарунок – iPhone 7. Сподіваюся, що виграю!

Kwork – незамінний помічник блогера

Раджу і Вам приєднатися!