Найбожевільніші ігрові рекорди – Топ 10 кращих геймерських рекордів

340

Любов людства до різних видів змагань безмежна, що добре помітно як за багатовіковою традицією спортивних заходів, так і скарбничці геймерських рекордів, яка кожен день поповнюється незвичайними досягненнями. Головна мета рекордів – довести оточуючим, і в особливості самому собі, що немає нічого неможливого, а заодно зафіксувати своє ім’я на сторінках історії. Іноді, повинні визнати, геймери заходять занадто далеко і ризикуючи власним здоров’ям ставлять не інакше як божевільні ігрові рекорди. Саме про 10 самих дурних і вражаючих рекордів ми докладно розповімо.

Гравці ставлять рекорди керуючись самими різними цілями: від бажання довести власну значущість і увійти на сторінки історії, до спроби привернути суспільну увагу до актуальних соціальних проблем. У будь-якому випадку стежити за ігровими рекордами – це вражаюче видовище, в чому ви зможете переконатися в новому відео Аліси:

Для підведення підсумків ми підсумовуємо найпопулярніші типи ігрових рекордів:

  • Спидран – швидкісне проходження ігор, яке може бути як повністю чесним, так і з використанням різних ігрових багів і експлойтів.
  • Марафони на саму тривалу ігрову сесію, коли гравець, наплювавши на власне самопочуття, безупинно грає в гру протягом декількох десятків годин.
  • Досягнення, в яких геймери проходять ігри в незвичайних умовах. Наприклад, використовуючи в якості ігрового контролера музичні предмети або зовсім перевертаючи гру догори ногами, докорінно змінюючи ігрові правила.

Якщо сподобалося відео, пропонуємо звернути на інші ігрові збірки Аліси і спеціалізовані матеріали: , і