Названі професії, які будуть популярні в майбутньому

381

Компанія Microsoft оголосила список професій, які будуть затребувані в майбутньому. Цей рейтинг був розміщений на офіційному сайті компанії, щоб кожен бажаючий міг з ним ознайомитися. Більшість професій, що пов’язані з космічною галуззю і науковою діяльністю.

Поки що деякі з них навіть не існують. Приміром, інженер тіла, біо хакер, оптимізатор мозкової діяльності (поліпшення пам’яті, збільшення обсягу збереженої інформації). Є в переліку і більш реальні (на сьогоднішній день) вакансії – фахівець з рекреації природних ресурсів.

Вже зараз працівники корпорації Microsoft рекомендують підростаючому поколінню звернути увагу на цей рейтинг. Цілком ймовірно, що через 10-15 років подібні навички стануть запорукою фінансового благополуччя.

У компанії впевнені, що “незабаром” звичайний туризм по країнам світу буде поступово зменшувати обороти. Йому на зміну прийдуть космічні подорожі. Тому, слід поглиблювати свої знання в галузі астрономії, щоб мати можливість претендувати на посаду планетарного гіда.

У списку опинилися і дизайнери VR (віртуальної реальності), енергетики-економісти, експерта із захисту прав роботів та андроїдів. Звучить фантастично? Згодні! Але в цей всім безумовно є частка здорового глузду. Майбутнє покаже, хто був правий.