Огляд популярного браузера Safari для Windows

382

Доброго дня. Раніше браузери були простим засобом для перегляду сайтів. Але з кожним днем розробники підвищують планку, ставлячи високі стандарти обслуговування користувачів. Щоб відчути функціональну міць і швидкість роботи рекомендую скачати Сафарі з офіційного сайту безкоштовно. Переваги цього браузера будуть розглянуті в продовженні публікації.

Компанія Apple є визнаним світовим лідером у виробництві високотехнологічних гаджетів і програмного забезпечення. Всі пристрої під управлінням iOS за замовчуванням оснащені браузером Safari.

Користувачі ОС Віндовс 10 також можуть встановити на свої комп’ютери даний браузер Інтернету. Чим же він відрізняється від не менш популярних Chrome або Firefox?

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Можливості
  • Безпека
  • Висока продуктивність і універсальність
  • Якісна технічна підтримка

Можливості

  • Важливою перевагою Сафарі є режим читання, який передбачає можливість збереження веб-сторінок в особливому форматі для відкладеного перегляду (навіть коли Ви офлайн).
  • Використовуючи функцію «TOP сайти», Ви можете бачити оновлений зміст улюблених ресурсів, навіть не відриваючи їх. Ось як це виглядає на практиці:

Достатньо навести курсор на зображення, щоб збільшити його і перегортати контент, виконуючи попередній перегляд.

  • Вбудоване сховище паролів і авто заповнення полів дозволить заощадити час, що витрачається на введення інформації.
  • Відкриті вкладки браузера споживають трохи оперативно пам’яті, тобто, навіть на «слабких» комп’ютерах можна одночасно відкрити декілька сайтів без відчутного зниження продуктивності.
  • Розташування елементів керування можна змінювати в залежності від Ваших уподобань. В цьому плані Сафарі перевершує всіх конкурентів.

Названо найбільш швидкісні і безпечні браузери. Дізнатися більше >>>

Безпека

Apple дбає про безпеку користувачів. Саме тому, у програмі для перегляду сайтів представлена маса захисних інструментів. При відвідуванні підозрілих сайтів буде відображатися попередження. Аналогічне поведінка спостерігається і при спробі завантаження шкідливих програм. Ступінь захищеності від інтернет-загроз можна зменшити / збільшити у налаштуваннях Safari.

Висока продуктивність і універсальність

Як тільки ви клацнете по ярлику для запуску софта, не пройде і п’яти секунд до остаточного запуску. Вбудовані кодеки дозволяють без ривків відтворювати аудіо – і відео файли онлайн.

Огляд популярного браузера Safari для Windows

Браузер сумісний з більшістю веб-додатків і запускає їх без особливих проблем. Інтерфейс російською мовою дозволяє швидко знайти потрібні опції і налаштування. Зовнішній вигляд повністю повторює Mac-дизайн з його простотою, плавністю ліній і відсутністю надмірностей в оформленні.

Якісна технічна підтримка

Якщо виникають питання, пов’язані з експлуатацією Сафарі, можна відвідати кілька довідкових ресурсів. Доступний і офіційний форум, де відкрито безліч розділів з описом найбільш поширених проблем.

Впевнений, що це додаток заслуговує Вашої уваги. Якщо готові перейти до скачування, то тисніть по цьому посиланню.

З повагою, Віктор

Огляд популярного браузера Safari для Windows