Отримати Glary Utilities 5 безкоштовно на компютер

448

Доброго дня. Я неодноразово розповідав Вам про різних додатках для оптимізації ПК. Насправді таких програм з кожним роком стає все більше. Я намагаюся тестувати кожне і ділитися своїми враженнями з читачами. Не так давно мені пощастило скачати Glary Utilities 5 безкоштовно. Огляд утиліти – в продовженні статті.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Перше враження
  • Очищення в один клік
  • Інструменти

Перше враження

Відразу ж після інсталяції я запустив і помітив деяку схожість з System Care від IObit. Інтерфейс дуже схожий, хіба що колірне оформлення відрізняється.

На першій вкладці «Короткий огляд» відображається інформація про швидкість завантаження операційної системи. Мій показник – 17 секунд! Чи вдасться Вам побити цей рекорд?

Також тут можна змінити деякі параметри автозапуску, виконати пошук оновлень і активувати ліцензію. Якщо у Вас програма буде не російською, то слід зайти в меню (правий верхній кут) і вказати потрібний мова в параметрах.

Очищення в один клік

На наступній вкладці «1-Кліком» можна виконати очищення і оптимізацію системи, просто натиснувши на кнопку пошуку проблем. Попередньо можна відзначити галочками необхідні пункти:

Отримати Glary Utilities 5 безкоштовно на компютер

В результаті можуть бути знайдені деякі помилки, непотрібні файли, шпигунське ПЗ, яке відразу ж варто усунути. Але найцікавіше – попереду.

Інструменти

Переходимо до третього розділу, який називається «Модулі». Як видно з наступного скрін, Glary Utilities містить безліч цікавих утиліт (набагато більше, ніж мій улюблений CCleaner).

Отримати Glary Utilities 5 безкоштовно на компютер

Що за програма оптимізатор, якщо в ній немає такого переліку інструментів? Аж очі розбігаються. Але, насправді, використовувати їх все і відразу Вам навряд чи доведеться. Зараз я розповім про найбільш важливих моментах.

  • Для роботи з реєстром передбачено декілька міні-додатків, які дозволять очистити реєстр, виконувати його дефрагментацію, зробити резервну копію перед внесенням потенційно критичних змін і відновити дані з бекапа.
  • Управляти простором можна за допомогою очищення «сміття», усунення дублюючих файлів, невикористовуваних ярликів і папок вмісту.
  • Корисний набір інструментів міститься у розділі «Управління системою». Тут доступна настройка автозавантаження, можливість відключення служб (варто уважно деактивувати системні, щоб не нашкодити Windows).
  • Не менш важливими є програми для «лікування» жорсткого диска. В комплекс входить дефрагментація, перевірка поверхні накопичувача. Скажу відразу, що ці процеси займають чимало часу, але працюють дуже ефективно.
  • У «Стан системи» можна переглянути інформацію про ПК, створення резервних копій дисків, створити точку відновлення. Тобто, використовуються вбудовані засоби Віндовс, але для зручності вони зібрані в одному місці.
  • У переліку «Драйвери» містяться корисні утиліти для автоматичного оновлення драйверів, їх вилучення і упаковки в бекап для подальшого вилучення.

Загалом, я вдосталь покористувався даними оптимізатором, і відгуки в мене лише позитивні. Зі своїми обов’язками додаток справляється, ресурси ПК їсть не сильно.

От тільки всі можливості софта розкриються тільки після активації Pro ліцензії. Її можна купити на офіційному сайті або піти менш законному шляху (торренти, файлообмінники).

Зацікавлені? Якщо хочете завантажити Глари Утилитис, то тисніть по посиланню і переходьте на сторінку прямого завантаження. А тут – перелік кращих оптимізаторів >>>

З повагою, Віктор