Пральні машини Samsung почали вибухати!

385

Американська комісія з безпеки товарів для споживачів взялася за розслідування дивних фактів вибуху пральних машин Samsung, які почастішали останнім часом. Від власників побутової техніки цього бренду надходять численні скарги. Так в чому ж причина дефекту?

Стало відомо, що вибухають не всі машини, а тільки ті, які були вироблені в період 2011-2016 рік. Якщо Ваша модель випущена раніше, можете зітхнути спокійно!

Експерти з комісії з’ясували, що проблема проявляється, коли стирається постільна білизна та інші великі речі. Фахівці рекомендують користувачам вибирати делікатний режим з невеликими оборотами віджиму, щоб уникнути негативних наслідків.

Точну кількість “вибухових” випадків не оголошується, але представники каналу ABC розповіли про більш ніж 20 факти подібного виходу з ладу.

Варто зазначити, що раніше компанія Samsung відкликала з продажу все нові гаджети Galaxy Note7 через потенційну вибухонебезпечності внаслідок перегрівання. Але пізніше було випущено оновлення прошивки, яке істотно знижувало навантаження на устаткування і, як результат, знижував температуру.

До речі, декілька чоловік вже отримала серйозні опіки пальців від раптового спалаху смартфонів Samsung. А днями літак, що летів з США в Голландію змушений був не заплановано приземлитися в Англії, оскільки загорівся планшет Самсунг одного з пасажирів.

А що Ви думаєте з цього приводу?