Програма Orbital стане першим емулятором Sony PlayStation

363

Користувачів ПК безумовно можна назвати щасливчиками. Вони мають не тільки доступ до наймогутнішого залозу, але і найбільшу бібліотеку ігор на всіх платформах, яка за десятки років ігрової індустрії стала просто неосяжної.

Але, навіть купаючись у меду, ми все одно знайдемо, на що скаржитися. Наприклад, нам недоступні багато класні ігри, випущені ексклюзивно для консолей. На щастя, скоро ситуація може змінитися: ентузіасти з AlexAltea оголосили про розробку першого справжнього емулятор Sony PlayStation 4.

Orbital – нове слово в емуляції PS

Проектом дали назву Orbital. Зараз програма перебуває в ранній стадії і дозволяє завантажувати тільки саму оболонку PlayStation 4. Поки що можна забути про запуск будь-яких ігор або консольного інтерфейсу, але у своєму нинішньому вигляді емулятор вже є міцною базою для подальшої розробки. Можливо, в один прекрасний день він дозволити невтомно «рубатися» в Horizon Zero Dawn або Uncharted 4?

Комп’ютер для цього емулятора потрібен топовий

Звичайно, комп’ютер, на якому буде працювати Orbital, повинен бути потужним – вже сьогодні системні вимоги для емулятора включають процесор з підтримкою AVX / AVX2 і мінімум 16 ГБ ОЗП. На поточній стадії розробки вимоги до відеокарти важко сформулювати, але можна припустити, що GeForce GTX 1080 – мінімум, на який варто розраховувати геймеру.

Завантажити емулятор PS можна вже зараз

Прості користувачі при бажанні можуть випробувати Orbital в його нинішньому вигляді. Відповідні файли доступні для скачування на GitHub. Але завищених очікувань ставити не варто – поточна версія дуже далека від фінальної та не призначена для кінцевого споживача. Більше того, щоб програма запустилася взагалі, її потрібно буде зібрати самостійно.

 

Загалом, сьогодні Orbital являє собою програму для просунутих користувачів. Геймерам поки нічого не залишається робити, окрім як чекати і сподіватися, що юридичний відділ Sony не накладе заборону на розробку такого до приведення емулятора в «легкотравний вигляд.

Джерело: http://haker.in.ua/