Що краще вибрати: оновлення або встановлення з нуля Windows 10

337

Доброго дня шановні читачі мого блогу. Дуже хочу поділиться з вами інформацією, яку я накопичив після того, як встановив Віндовс 10 на мій комп’ютер. Я вивчив безліч відгуків користувачів інтернету, величезна кількість статей, що описують всі недоліки та переваги нової “десятки”.

Ознайомившись із публікацією, ви отримаєте дорогоцінні знання про те, як правильно оновити або встановити windows 10, які нюанси виникають при установці і яких помилок не варто допускати, щоб запобігти небажані наслідки після установки. Ну що ж, влаштовуйтеся зручніше, ми починаємо.

 • У Windows 10 з’явилася папка Interpub — що робити і як видалити
 • Міняємо шрифт в Windows 10 — тонка настройка
 • Як відключити вбудований антивірус Windows 10
 • Як швидко встановити Linux на Windows 10
 • Три методу безкоштовного оновлення Windows 10 через інернет

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Що таке Windows 10 і які оновлення вона отримала?
 • Оцінка плюсів update 10
 • Головні недоліки ОС Windows 10
 • Висновки

Що таке Windows 10 і які оновлення вона отримала?

Це нова операційна система, випущена відомою компанією Microsoft 29 липня 2015 року. За звітами фахівців нова Віндовс за дуже короткий проміжок часу набрала дуже велику популярність – цю систему встановили більш ніж 75 мільйонів чоловік.

І пояснення цьому, безумовно, є. Розробники постаралися поєднати всі найщиріші побажання користувачів в одну операційну систему. Вона була випущена для планшетів, смартфонів, персональних комп’ютерів або ноутбуків.

Ще одна важлива особливість – операційна система є останньою в лінійці Windows. Всі подальші оновлення безпосередньо спрямовані на оновлення або зміна тільки деяких конкретних програм або драйверів.

“Десятка” обіцяє бути унікальним і незвичайним продуктом, так як процес її встановлення проводився незалежно від гілки 8.х, на яку компанія – виробник покладали дуже великі надії. Через деякий час співробітники компанії прийшли до спільної думки – присвоїти новій ОС номер 10, таким чином почавши і закінчивши на ній величезну серію продуктів.

Такі факти не свідчать про те, що на системі поставлять велику жирну крапку, а означають те, що система назавжди припинить своє існування як великого, популярного і об’ємного програмного продукту і зміниться на щось інше – послугу.

До речі, прев’ю – версії Віндовс викладаються на офіційний сайт компанії дуже часто, тому скачати й оцінити систему ви можете прямо зараз. Ну а нам настав час переходити на наступний пункт статті.

Оцінка плюсів update 10

 • Перша перевага – всі необхідні оновлення встановлюються автоматично з фонового режиму. Проводяться досить швидко, не видають ніяких серйозних помилок і не вимагають здійснення перезавантаження ПК.
 • Друга дуже важлива перевага – не високі системні вимоги операційної системи. Вимоги такі ж, як і для “сімки”. ОС без проблем буде працювати на застарілих ПК, в яких невисокі характеристики, мало оперативної пам’яті і не самий сильний процесор. Офіційна специфіка дуже демократична.
 • Третій плюс установки або оновлення – у випадках, коли на жорсткому диску присутня робоча резервна копія Windows 7 або Vista, є можливість видалення нової версії, з заміною на попередню.
 • Таке явне перевага оновлення – абсолютно безкоштовна установка нової системи у користувачів сьомий і восьмий ОС протягом 12 місяців після офіційного релізу.Що краще вибрати: оновлення або встановлення з нуля Windows 10
 • П’ятий плюс “десятки” – це її універсальність. Нова версія може встановлюватися з диска на стандартний настільний персональний комп’ютер, так і на кишенькові або переносні пристрої різного типу.
 • Шосте перевага – в інтернеті існує велика кількість офіційних додатків , які встановлюються практично на будь гаджет з підтримкою Віндовс 10.
 • Сьоме перевага – повернення всім відомого меню “Пуск”. Таке оновлення змогло назавжди зупинити нескінченні суперечки між прихильниками старих і більш видозмінених “пусків”. В останній версії, компанія Microsoft зробила меню, яке за своїм зовнішнім виглядом дуже схожу до більш старих моделей (версіями, які випускалися до появи Windows 8).
 • Восьмий плюс – підтримка відразу декількох робочих столів без присутності небажаних гальм і зависань, характерних для попередньої системи лінійки.
 • Остання перевага даної операційної системи – повноекранні додаток можна дуже легко зменшувати до найбільш підходящих для вас розмірів, що ніяк не можливо було зробити у восьмій версії.

Головні недоліки ОС Windows 10

 • Широко поширені проблеми з приватністю користувачів – це пов’язано з тим, що погоджуючись з ліцензійною угодою, ви даєте право на проведення збору вашої персональної інформації: даних про місцезнаходження, історії відвідувань браузера та іншої важливої інформації. За словами розробників, вся отримана інформація використовується конкретно для здійснення добірка важливих рекламних елементів і поліпшення всіх програмних продуктів серії Microsoft. Тому, багато задалися питанням: “лише для цього?” – ось головний зацікавив всіх користувачів запитання, на яке поки немає конкретних відповідей.Що краще вибрати: оновлення або встановлення з нуля Windows 10
 • Часто на переносних ПК установку вдається провести лише з другого чи третього разу. Але тут слід зазначити, що це ніяким чином не стосується власників персональних комп’ютерів.
 • Деякі складнощі з регіональними параметрами – за повідомленнями багатьох користувачів, їм ніяк не вдавалося обрати потрібний для них регіон проживання, так як ОС встановлювала тільки США.
 • Відсутність досить популярних програм – Media Center і додатки для відтворення DVD – дисків. Компанія Microsoft пояснила це дуже просто – такі носії в світі сучасних технологій є досить застарілими.
 • Три методу безкоштовного оновлення Windows 10 через інернет
 • Не працюють старі ігри після оновлення до Windows 10
 • Створюємо резервну копію Windows 10 на флешці або дисках
 • Як встановити декілька ОС Windows 7 8 10 на одну флешку
 • Налаштування в Windows Media Player 10

Висновки

Настав час перейти до висновків. Адже ознайомившись із публікацією, ви конкретно визначили головні переваги і недоліки операційної системи, а так само вирішили для себе головне питання: чи варто встановлювати нову ОС на свій комп’ютер. Від себе можу сміливо заявити, що Windows 10 є цілком вдалим продуктом. Адже творцям вдалося згладити більшість недоліків восьмої версії Віндовс і створити систему, що володіє більш цікавими та новими доповненнями. Користувачі, які непогано розбираються у всіх тонкощах ОС, високо оцінили Windows 10, вирішивши повністю на нього перейти.

Виконати чисту установку оптимальної версії для конфігурації Вашого ПК, можна за допомогою наступної офіційної утиліти Microsoft:

Що краще вибрати: оновлення або встановлення з нуля Windows 10
Завантажити: Refresh Windows
Утиліта для чистої установки стабільною “десятки”
Скачано: 262, розмір: 1 B, дата: 20.Чер.2016

Дуже сподіваюся на те, що стаття вам сподобалася і принесла користь. В подяку за якісний та корисний матеріал пропоную вам підписати на оновлення мого блогу і добре зарекомендувати статтю друзям в соціальних мережах.

З повагою,
Віктор