Створено універсальний слуховий апарат-перекладач

451

У багатьох фантастичних фільмах Ви могли бачити, як мешканці різних світів могли з легкістю знаходити спільну мову, завдяки використанню унікальних гаджетів-перекладачів. Як виявилося, подібне рішення вже реалізовано на практиці і проходить ретельне тестування перед “запуском” в маси.

Дивує те, що ніхто навіть не робив спроб придумати щось подібне, поки за справу не взялися фахівці з Waverly Labs. У травні 2016 року вони показали свій прототип, здатний на льоту переводити розмовну мову іноземця на зрозумілу Вам мову.

Багато хто помилково вважали, що такі пристосування давно використовуються під час проведення міжнародних переговорів, самітів. Насправді, “за кадром” сидять живі перекладачі найвищого класу, які синхронно переводять всі репліки.

Ідея створення гаджета виникла в голові у Ендрю Очо, голови Waverly Labs, коли він познайомився з французькою дівчиною і захотів розуміти все, про що вона говорить. Буквально відразу ж Енді приступив до створення навушника. Безумовно, пристрій працює не сам по собі, а прив’язане до смартфону і спеціального програмного забезпечення. Не обійшлося без допомоги Google.

Задум досить простий і дуже дивно, що ніхто раніше не задумався про його реалізації. Це ще раз доводить, що не варто боятися втілювати в життя елементарні ідеї.

На даний момент існує ряд недоліків, які обов’язково будуть усунені. Принаймні, в цьому нас запевняють розробники. Наприклад, чимало часу займає обробка звуку, відтворення, що призводить до деякої затримки. Але якщо мова йде про простому розмові, то нічого критичного в цьому немає. А для ведення переговорів це пристосування варто вдосконалити.

Ендрю Очо має намір прискорити модернізацію за допомогою коштів, зібраних на порталі для краудфандингу IndieGoGo.