ТОП 5 кращих ігор в серії Total War

429

У зв’язку з недавньою прем’єрою of Thrones Britannia ми вирішили пригадати найкращі ігри в серії Total War. Адже творіння Creative Assembly – це не просто стратегії, а одним з головних аргументів ПК-гравців, що комп’ютери краще приставок. Ні в одному консольному проекті ви не зможете відчути той масштаб, що дарують гри Total War, які використовують передові технології ПК і дозволяють перевтілитися в генерала, командувача багатотисячними арммиями. Стати не просто учасником подій, що змінили світ, але і переписати історію на свій лад.

Навіть незважаючи на деяку типово англійську консервативність, кожен реліз має свої особливості і натовп відданих фанатів. Так давайте ж розберемося, яка все-таки краща гра в серії Total War.

5. Total War Warhammer

Вірність історичному сеттингу завжди була одночасно перевагою і недоліком серії Total War. Звичайно, можливість взяти участь в конфліктах феодальної Японії або взяти на себе роль римського імператора вражала уяву. Але багато гравці розуміли, що геймплейна механіка серії відмінно б підійшла для гри в фентезийной світі.

Creative Assembly прислухалися до фанатів і випустили унікальну стратегію, створену за мотивами популярної фантастичної всесвіту. При цьому творцям гри варто віддати належне, вони не просто перемалювали скіни юнітів, а змінили механіку серії відповідно до фентезійним світом. Граючи за одну фракцію у вас не вийде захопити весь світ. Наприклад, люди просто не зможуть ужитися в фортецях, а людські поселення не будуть прислужить гномам або оркам.

Але головний кістяк серії залишився без змін – це ще одна з наймасштабніших ігор в історії, де під вашим управлінням зійдуться величезні армії, в яких крім безликих статистів візьмуть участь гіганти і дракони.

4. Rome Total War

Саме з цієї стратегії розробники нарешті вивели серію на рівень передових проектів в ігровій індустрії. Кожен аспект, починаючи від розгалуженої системи до дипломатії були виконані на вищому рівні.

Про графіку варто сказати окремо. Сьогодні десятками тисяч анімованих солдатів нікого не здивуєш, але в 2004 році це був настільки великий прорив, що британський телеканал BBC навіть запозичила движок гри для своїх проектів.

Total War

По частині ігрового процесу Rome – найбільш збалансована, навіть еталонна частина серії, яка стала міцним фундаментів для всіх наступних ігор Total War. Чому ж не перше місце? При всій любові до стратегії складно не помічати її поважний вік, який проявляється не тільки в графіку, але й в примітивному інтелект супротивників.

3. Medieval 2 Total War

Практично на всіх ігрових форумах Medieval 2 без бою виграє перше місце серед кращих ігор серії Total War. Головне достоїнство гри – чудово відтворений сеттінг середньовіччя, де ви можете вибрати будь-яку з 21 фракції і привести її до успіху. Причому кампанія за кожне держава кардинальним чином відрізняється.

Наприклад, європейські країни можуть з вигуками «Deus vult» організовувати хрестові походи і нести арабам іскру істинної віри з допомогою вогню і меча.

Total War

Саме детального опрацювання сеттінга і можливості пережити на власному досвіді найбільші події середньовіччя, виділяє Medieval 2 серед всієї серії. Нашестя Золотої орди, Чорна смерть, загарбницькі війни проти тубільців в лісах центральної Америки – розробники охопили максимум подій, створивши кращий інтерактивний підручник по історії Середніх століть.

2. Empire Total War

Студія Creative Assemble ніколи не приховувала свою любов до гігантизму, вони завжди прагнули створити гру, яка відніме у вас сотні годин. І сверхамбициозная Empire стала піком гігантоманії розробників.

Карта тепер охоплювала більше половини земної кулі і включала близько 30 фракцій, які могли пробитися до світового панування. Окремою родзинкою гри була кампанія за британську колонію в Америці, в якій вимагалося з боєм виграти у Британської корони незалежність нової американської нації.

Total War

Із-за амбіцій розробників і замаху на лаври серії Civilization, в «Імперії» не всі елементи вдалися відмінно. Гра буквально впала під власною масою: крашилась від багів і дивувала до абсурдного дурним AI ворогів. Але через величезну кількість розумних нововведень, приголомшливу графіку і вражаючий масштаб – друге місце серед кращих ігор серії.

1. Total War Shogun 2

Відмовившись від «імперських» амбіцій розробники вирішили зробити гру за принципом: «менше, та краще». У Shogun 2 немає величезної карти і десятків різних народностей, тільки феодальна Японія і 12 кланів, але при цьому це краща гра в серії.

Головна гідність Shogun – зашкалюває динаміка, при якій навіть на мінімальній складності вам буде потрібно проявити вершину свого таланту полководця і дипломата. При цьому не забувайте, що для справжнього самурая найголовніше – честь і гідність, тому якщо діяти за методом сили, грабувати чужі села і вбивати невинних, то гравець стане головним ворогом для власних підданих.

Total War

Shogun 2 володіє ще однією важливою перевагою: поєднує типовий для серії багатогранний, складний геймплей зі зрозумілим інтерфейсом і розгорнутим навчанням. На відміну від , гра не намагається підлаштуватися під казуального гравця, але все-одно залишається напрочуд зрозумілим розвагою.

Ігри серії Total War зможуть стати відмінним проведенням часу в період весняно-літніх відпусток, але якщо ви любите проекти простіше, то рекомендуємо звернути увагу на наш .

Джерело: http://miranda.org.ua/