Вчені винайшли універсальний маркер 3D

363

Неймовірний гаджет здатний малювати будь-які тривимірні фігури і об’єкти, і для цього навіть не потрібна ніяка поверхню. Маркер працює з використанням спеціального форсованого клею.

Пристосування отримало назву 3Doodler PRO, і незабаром воно зможе виконувати роль професійного інструменту в різних сферах життя: в інженерній справі, створення архітектурних споруд, для малювання та дизайнерського оформлення.

Проектом керує Бріджет Батлер, який упевнений, що найбільшу користь гаджет принесе архітекторам. Новинка має високу швидкість роботи і проста у використанні. З її допомогою легко можна створювати самі складні креслення і проекти.

Розробники запевняють, що в цьому винаході поєднуються всі кращі напрацювання. Пристрій має кілька елементів, які дозволяють управляти температурою, швидкістю процесу екструзії і швидкістю обертання вентилятора.

Форсований клей може поєднуватися з різними матеріалами, в тому числі, і полікарбонатом, нейлоном. Новий гаджет вміє “малювати” на дерев’яних, мідних і бронзових поверхнях, чого немає у аналогів.