Відео огляд: PUBG vs Rules of Survival. Хто справжній батя Королівської битви

360

Жанр «Королівська битва» перетворився в головний тренд ігрової індустрії після появи PUBG в Стиме. Розробники завдяки продажу своєї гри озолотилися майже на мільярд доларів і, як ми бачимо, грошей ніколи багато не буває.

PUBG Corporation заявили, що дохід міг бути ще більше, якщо китайська компанія NetEase б не копіювала їх проект у своїй грі для мобільних платформ – Rules of Survival.

, а тепер подивимося, чи дійсно ROS – це нахабна копірка PUBG.

У нашому новому відео Аліса порівняла PUBG Mobile і ROS. Чому саме мобільну версію найпопулярнішої гри в жанрі королівської битви? Просто тому, що вона практично нічим не відрізняється від комп’ютерної версії і пропонує ідентичний ігровий досвід, та й сама ROS – це проект орієнтований на смартфони.

Тим більше у творців PUBG почалися претензії до китайцям тільки після того, як вони вирішили випустити свою гру на Android і Apple пристроях. А наявність конкурентів, як відомо, заважає бізнесу.

Огляд максимально чесний: порівняння геймплея, графіки, дизайну, особливостей кожної гри, транспорт і багато іншого. Розробники PUBG запевняють, що китайці скопіювали практично всі елементи з їх ігри і вирішили нагло нажитися на чужій праці.

Невеликий спойлер: NetEase створили не просто ще одну Королівську битву, а одну з найкращих і головне – оригінальну гру в популярному жанрі. Не побоялися ввести в звичну механіку нові елементи і помітно освіжити концепцію гри.

Джерело: http://3das.com.ua/