Вирішуємо проблеми з відкриттям фото в Windows 10

877

Вітаю всіх читачів мого блогу. Сьогоднішня стаття буде присвячена дуже поширеною на сьогодні теми в інтернеті: не відкриваються фото на комп’ютері з Windows 10. Це пояснюється тим, що більшість користувачів інтернету стикалися з однією і тією ж проблемою.

Як стало відомо, переглядати зображення або фото найбільш популярних форматів можливо тільки у програмі “Фотографії”. Тому, вирішив написати оглядову статтю, яка, як я сподіваюся, вам дуже сподобається і стане в нагоді в подальшому, а саме: надасть варіанти вирішення описаної вище проблеми. Зацікавило? – тоді влаштовуйтеся зручніше.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Для тих, хто обновлся з Віндовс 7 або 8 до нової десятої версії
  • Ви зробили установку Windows 10 з нуля – вирішуємо проблему
  • Перегляд фото через Windows Essentials 2012

Для тих, хто обновлся з Віндовс 7 або 8 до нової десятої версії

Як для мене, в даній ситуації у вас не буде жодних проблем. Адже можливість повернути програму перегляд фотографій залишилася в графічному інтерфейсі операційної системи. Якщо Ви все ще не зробили оновлення, то читаємо мою статтю переходимо з Windows до Windows 8 10. Засіб перегляду нікуди не поділося, так як і раніше записано в бібліотеці (файл photoviewer у форматі dll). Для того, щоб вибрати таку функцію, достатньо всього – лише перейти в налаштування панелі керування або в меню “Відкрити за допомогою”.

Наступним вашим кроком стане відкриття вкладки “Вибрати інший додаток”. У меню, що відкриється, стане доступний вибір потрібної програми, за допомогою якої буде проводиться подальше зображень. Так само ви зможете скасувати параметр “Завжди використовувати це додаток для відкриття . xyz файлів”. Якщо потрібний софт не був знайдемо в выплывающем списку, можете скористатися вкладками “Ще додатка”.

Ви зробили установку Windows 10 з нуля – вирішуємо проблему

Вихід з цієї ситуації є. Але для того, щоб повернути систему старого перегляду фотографій, вам буде потрібно деякі знання в цій області (так як стандартний додаток для перегляду просто відсутня в усіх розташуваннях, які були детально описані вище). Для успішного додавання процесу потрібно внести кілька змін до реєстру. Щоб Вам не робити все вручну, я вже підготував для Вас.

Вирішуємо проблеми з відкриттям фото в Windows 10
Завантажити: Photoviewer
Стандартний переглядач фото
Скачано: 5595, розмір: 346 Байт, дата: 09.Травень.2016

Распакуте даний файл і виконайте його. Подтвредив всі запити. Після чого потрібні дані будуть внесені в реєстр і Ви зможете знову використовувати старий переглядач фотографій.

Вирішуємо проблеми з відкриттям фото в Windows 10

Після чого, можна так само зробити даний переглядач за умовчанням, так, як описано вище. В принципі на цьому можна було б і зупинитися, але є і ще один варіант про який багато зовсім забувають.

  • Не працюють старі ігри після оновлення до Windows 10
  • Швидкісний метод установки Windows 10 з флешки
  • Виправлення помилок Windows 10 в FixWin
  • Індекс продуктивності Windows 10

Перегляд фото через Windows Essentials 2012

Ще одним альтернативним методом і на мій погляд буде установка програми Windows Essentials 2012, яка як раз підходить під нашу операційну систему. Скачати можна за посиланням нижче.

На жаль з січня 2017 року, Microsoft припинила підтримку цього програмного забезпечення та закрила доступ на скачування даного продукту. Тому альтернативним рішенням, залишається метод описаний вище.

Запускаємо даний установочник.

Вирішуємо проблеми з відкриттям фото в Windows 10

Для установки залишаємо тільки “Photo Gallery and Movie Maker”, з інших прибираємо галочки і натискаємо кнопку Install. Після того як закінчиться установка, у Вас буде відмінний переглядач фото з більш розширеним функціоналом, ніж у Windows 7.

На сьогодні це останній пункт моєї статті. Вимушений з вами попрощатися до виходу чергового оновлення. Не забувайте розповідати друзям в соціальних мережах і оформляти підписку на оновлення мого блогу.

З повагою, Віктор