Віртуальний асистент Viv все зробить за Вас

457

Віртуальні помічники, встановлені на мобільних гаджетах, вже нікого не здатні здивувати. Власники техніки Apple звикли до Siri, фанати Андроїда – до технології Google Now. Але наближається момент, коли і ті, й інші зможуть захоплено сказати “Ах!” і перейти до використання Smart-помічника Viv.

Ось реальна історія з життя тестувальників компанії Viv Labs. Вісім розробників сиділи в залі для проведення конференцій і один з них промовив своєму смартфону:

“Хочу смачну піцу із закладу Chicago Pizza, яке знаходиться поруч з офісом!”.

Телефон уточнив:

“А з якою начинкою повинна бути піца?”.

Інші інженери приєдналися до замовлення, почали перераховувати свої переваги. І вже через 30 хвилин у них на столі лежало п’ять “смачненького”, повністю відповідають їх побажанням.

Найдивовижніше в цій історії те, що мобільний асистент все зробив сам. Він не запропонував Вам контактні дані для зв’язку з піцерією. Він не відкривав сайт закладу для перегляду меню. Він просто вислухав оточуючих і без зайвих запитань зробив замовлення, вказавши адресу доставки.

  • Поліція відмовилася від використання авто Tesla
  • Pokemon GO: факти про самої божевільної грі року

Невже таке може бути? Так, якщо Ви маєте справу з помічником Viv, який на даний момент не має аналогів. Йому Ви можете довірити бронювання / купівля квитків на літак, номерів у готелях і навіть столиків в ресторані. Програма сама пройде через всіх посередників, дійшовши до “останньої інстанції”, і не буде відволікати свого “господаря” від важливих справ.

У деяких ситуаціях Viv може додатково звернутися до користувача, якщо виникають дуже спірні моменти. Загалом, якщо розробники доведуть справу до логічного кінця, то світ побачить щось нове, щось революційне. Ех, Сири, недовго тобі залишилося жити…

Щоб переконати Вас у масштабності проекту, варто згадати, що компанію Viv Labs неодноразово хотіли “привласнити” такі гіганти, як Google і Facebook. До речі, Марку Цукербергу вдалося придбати певну кількість акцій.

Як це працює? Принцип роботи помічника простий. В його базу внесено безліч контактів, сервісів, які дозволяють замовляти товари та послуги. Також вказана ланцюжок посередників, за якою асистент проходить з урахуванням всіх умов.

Авторами ідеї є Адам Чийер і Даг Киттлос – ті самі, які створили Siri для Apple. Ще в 2010 році вони планували удосконалити своє дітище, але у “яблучної” корпорації були інші плани. Тому, парочка геніїв вирішила створити щось нове, більш інтелектуальне. Багато фахівців з Епл покинули проект “Siri” і повернулися в Viv Labs.