WhatsApp для Windows встановити безкоштовно

456

Доброго дня. Не так давно засоби зв’язку були не настільки поширені, і для спілкування з близькими / друзями, які перебувають за кордоном, доводилося витрачати гроші або шукати інші обхідні шляхи. Але зараз є можливість завантажити і встановити Вацап безкоштовно. Це простий і доступний кожному мессенджер дозволяє відправляти повідомлення користувачам в будь-яку точку планети.

  • Як встановити декілька ОС Windows 7 8 10 на одну флешку
  • З Android смартфонів приберуть стандартний роз’єм для підключення навушників

WhatsApp є універсальним додатком для спілкування, яке можна інсталювати на телефон (або інший гаджет) і насолоджуватися його незаперечними перевагами (про них буде сказано далі).

Відразу ж хочу попередити своїх читачів про можливу вірусну загрозу, яку представляють файли, завантажені з неперевірених джерел.

Кращим варіантом стане скачування з офіційного сайту, де представлені версії для різних операційних систем: як мобільних, так і десктопних (Windows). Посилання на благонадійний ресурс доступна в кінці даного огляду.

Що робити після скачування?

Коли Ви запустіть інсталяційний файл, то з’явиться вікно реєстрації, де потрібно вказати своє розташування (країну) і номер стільникового телефону. Він буде прив’язаний до Вашого аккаунту. Через кілька секунд Ви отримаєте SMS з кодом активації, який потрібно ввести у відповідне поле програми.

Потім слід придумати логін (нік), по якому Вас зможуть знаходити близькі та друзі. Необов’язково, але бажано розмістити фото. Можна встановити будь-яку картинку, немає потреби встановлювати в якості аватарки особистий знімок. Для комп’ютера виконуємо аналогічні дії.

На цьому процедура реєстрації підходить до кінця.

До речі, а Ви помітили, що не потрібно придумувати і запам’ятовувати складний пароль, або ж активувати обліковий запис через e-mail. Все дуже просто!

Якщо хочете, зайдіть у налаштування профілю і докладно розкажіть про себе, вкажіть контактну інформацію.

У вкладці «Контакти» можна побачити всіх, хто є у Вашій телефонній книзі на планшеті і так само користуються додатком Ватсап. Тут же можна виконувати пошук нових людей для спілкування в чаті та ведення ділової переписки.

WhatsApp для Windows встановити безкоштовно

Переваги

Насправді, користуватися месенджером дуже зручно, що є одним з позитивних якостей. Меню просте, ненав’язливий інтерфейс російською мовою.

Але що ще виділяє це ПО серед маси подібних рішень?

  • WhatsApp абсолютно безкоштовний. Витрачається тільки інтернет трафік, за який іноді доводиться платити. Але і тут можна схитрувати, підключившись до «халявний» Wi-Fi.
  • Підтримка більшості платформ: Android, iOS, Віндовс.
  • Мінімальне споживання системних ресурсів і батареї ноутбука. Та й витрата трафіку практично не відчувається.
  • Можлива відправка не лише текстові повідомлення, але і медіа контенту. Не так давно з’явилася можливість здійснювати дзвінки і створювати конференції з кількома учасниками.

Обов’язковою умовою для зв’язку з потрібною людиною через Вацап є наявність у нього на пристрої встановленого ПЗ.

До речі, це додаток було визнано кращим у своєму роді за підсумками 2015 року. А це вже чимало говорить про його корисність і функціоналі. Впевнений, що Ви захочете завантажити WhatsApp! Раджу перейти по цьому посиланню на сторінку завантаження.

З повагою, Віктор