YouTube дозволить власникам iPhone поринути у світ VR

472

Віртуальна реальність (VR) стає ближчим для власників «яблучних» смартфонів. Скачав версію відео-хостингу Youtube 11.18, можна буде активувати відповідний режим для більш реалістичного перегляду, який забезпечить ефект присутності. Для цього знадобиться просте пристосування. Подробиці – далі у новини.

  • MacOS Sierra — нова ОС від Apple

Компанія Google розробила спеціальні окуляри Cardboard, які більше нагадують коробку з картону. Зібрати його може будь-хто. Досить придбати гофрований картон (широко використовується для упаковки і ущільнення), стерео-лінзи, кріплення, магніт і трохи клею.

Інструкцію по збірці можна знайти в Гуглі. Якщо не хочете морочитися, то є можливість придбати готовий бокс за 3-5 доларів.

Ось так виглядає готова пристосування:

YouTube дозволить власникам iPhone поринути у світ VR

Варто відзначити, що «шолом» був розроблений давно, а ось контент для перегляду з його допомогою знайти було не так просто. Тому, Google вирішила піти назустріч власникам «яблофонів» і випустила революційне оновлення. Але у користувачів виникло нове питання: як включити VR на iPhone в Youtube.

Робиться це дуже просто:

  • Вибираємо цікавий ролик, який хочемо подивитися в режимі віртуальної реальності;
  • Відкриваємо налаштування відео і клікаєм по значку у вигляді маски.

От і все!

Але, не всі відео підтримують ефект присутності, а тільки ті, які були зняті з застосуванням спеціального обладнання. Можна просто написати в пошуковому рядку Ютуба запит, що містить «VR», і отримаєте перелік роликів відповідного формату.

До речі, за запитом «Cardboard» можна подивитися відгуки про картонному боксі та інструкції по збірці. Ось одне з таких відео:

Таким чином, Google ще раз доводить, що готова нести сучасні технології в маси і не ставить перед собою мету «зірвати куш» на продажі дорогих пристроїв, типу VR BOX.