Змінюємо зовнішній вигляд іконок Windows за допомогою програм

515

Доброго дня. Я вже розповідав про те, як змінити екран привітання при завантаженні операційної системи. Якщо цікаво, ось ця стаття. Хочу продовжити тему зміни зовнішнього вигляду Windows і розповісти, як завантажити іконки папок Windows 7 і інших версій ОС Віндовс, і правильно їх встановлювати.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Де взяти відповідні картинки?
 • Як виконати заміну значків?
  • Ручне зміна іконок
  • Змінюємо зовнішній вигляд системних значків
  • Програма IconPhile
  • Утиліта IconTo

Де взяти відповідні картинки?

Джерел дуже багато. Не буду їх перераховувати. Впевнений, що Ви самі знайдете їх через пошукові системи. Вам достатньо вказати запит «скачати іконки для Windows» і в результатах пошуку вибрати будь-який з сайтів. Зазвичай на таких ресурсах можна завантажити елементи різної тематики. Погортайте, подивіться і скачайте вподобані зображення.

У більшості випадком файли будуть мати розширення «png», що не зовсім підходить для досягнення поставленої нами мети. Нам потрібні елементи «ico», які зможе обробити ОС. Але вирішити проблему можна дуже просто з використанням стороннього додатка Aveiconifier. Вона виконує перетворення в потрібний формат всього за кілька секунд.


Завантажити: Aveiconifier
Конвертер в ICO PNG
Скачано: 126, розмір: 0, дата: 23.Лип.2016

Інтерфейс складається з двох міні-вікон:

Змінюємо зовнішній вигляд іконок Windows за допомогою програм

У праве перетягуємо (утримуючи ліву кнопку миші) викачані файли «png». А з лівого витягуємо в заздалегідь підготовлену папку готові іконки у форматі ico.

Все просто, погодьтеся! Мінімум часу і зусиль – і отримуєте очікуваний результат.

Як виконати заміну значків?

Існує безліч стороннього софту, який допоможе змінити інтерфейс. Парочку додатків ми обов’язково розглянемо в цій статті. Але почнемо зі способу, який передбачає використання можливостей операційної системи.

Ручне зміна іконок

Припустимо, Ви хочете встановити новий значок на певну папку або ж для групи ярликів (для всіх mp3 або txt файлів, наприклад). Робимо наступним чином:

 • На ярлику натискаємо правою кнопкою миші, щоб з’явилося контекстне меню;
 • Вибираємо пункт «Властивості». Він знаходиться в самому низу списку;
 • Тепер переходимо у вкладку «Ярлик» (або «Налаштування», якщо міняємо іконку папки);
 • Тиснемо на кнопку «Змінити значок», щоб відкрити вікно вибору. Можна встановити один із стандартних варіантів. Але раз Ви вже завантажили сторонні зображення в стилі windows 7 (або будь-якому іншому на свій розсуд), то слід клікнути на «Огляд…» та вказати шлях до каталогу із збереженими файлами.
 • Вікно іконок оновиться, і в ньому з’являться нові варіанти. Клікаємо по кожному з них і тиснемо на «ОК» для збереження пророблених «махінацій».

Змінюємо зовнішній вигляд іконок Windows за допомогою програм

Змінюємо зовнішній вигляд системних значків

Щоб перетворити «Кошик» і «Комп’ютер» виконуємо наступні прості кроки:

 • На робочому столі викликаємо контекстне меню, клацнувши правою кнопкою мишки на будь-якому вільному місці (НЕ за позначками);
 • Вибираємо пункт «Персоналізація»;
 • Ліворуч буде список дій. Нас цікавить «Зміна значків…». Вибираємо його, після чого відкриється вікно. Там слід виділити необхідний елемент і натиснути «Змінити…»;
 • Далі, як і у попередній інструкції, вказуємо шлях до папки з ico-файлами, вибираємо потрібну іконку (наприклад, в стилі macos) і зберігаємо зміни.

Змінюємо зовнішній вигляд іконок Windows за допомогою програм

От і все. Розібралися? Якщо є питання – пишіть в коментарях. Я обов’язково допоможу розібратися!

Програма IconPhile

Не хочете «паритися» з системними опціями? Тоді рекомендую завантажити цей софт для заміни іконок. З його допомогою Ви зможете змінити вигляд не тільки конкретного ярлика, але і цілого типу (mp3, doc або zip).

Змінюємо зовнішній вигляд іконок Windows за допомогою програм

Просто запускаємо, попередньо скачавши його по посиланню і виконавши установку. У додатку виділяємо потрібний тип, а потім вибираємо для нього новий «образ». Мені подобаються іконки для Windows 8.1.

Змінюємо зовнішній вигляд іконок Windows за допомогою програм

Утиліта IconTo

Більш функціональна, ніж попередня. Але суть її така сама. Я рекомендую саме цей софт для новачків. У нього російськомовний інтерфейс, що не дозволить Вам заплутатися в налаштуваннях.

Змінюємо зовнішній вигляд іконок Windows за допомогою програм

Тим більше, внизу відображаються текстові підказки для кожного кроку. Тому, мої коментарі тут зайві.

Змінюємо зовнішній вигляд іконок Windows за допомогою програм

Впевнений, що Ви навіть не підозрювали, наскільки все просто і безкоштовно! Чекаю Ваших зауважень, побажань. Від подяк (у вигляді репостов) теж не відмовлюся.

З повагою, Віктор