Asus proart: проектор з яскравістю 3000 лм і сертифікатом calman verified

116

Компанія asus представила новий проектор під назвою proart projector a1. Створений для професійної творчої роботи, проектор першим у світі отримав сертифікат calman verified (гарантують високу якість передачі кольору).

Asus proart projector a1 проходить фабричну калібрування передачі кольору і має 98-відсоткове охоплення колірних просторів srgb і rec.709. Світлодіодне джерело світла з яскравістю 3000 лм дозволяє отримувати стабільно яскраве зображення з роздільною здатністю full hd протягом усього заявленого терміну служби, який становить 30 000 годин. За запевненням asus, проектор відрізняється високою точністю передачі кольору, що робить його відповідним пристроєм для студій дизайну, художніх галерей і музеїв.

Proart projector a1 підтримує функцію proart preset, яка включає встановлені профілі і швидко оптимізує параметри проектора під різні типи медіаконтенту. Також налаштування можна змінювати вручну, використовуючи опцію proart palette. Вона дозволяє вручну встановлювати колірну температуру і гаму проектованого зображення. Доступ до функцій proart preset і proart palette здійснюється за допомогою пульта ду або кнопок на корпусі проектора.

Новинка підтримує корекцію трапецеїдальних спотворень і формату по чотирьох кутах, коли пристрій розташований під кутом до робочої поверхні. Коефіцієнт масштабування 1,2 дозволяє налаштовувати розмір зображення в обмеженому просторі. Proart projector a1 отримав підтримку бездротового з’єднання і за допомогою usb-wifi-адаптера може транслювати зображення з пристроїв на операційних системах ios, android і windows 10. Дротове підключення забезпечують два порти hdmi 2.0, пара usb type-a, один rs232, вхід vga і аудіороз’єми.

Дата надходження в продаж і ціна asus proart projector a1 будуть оголошені пізніше.