Ентузіасти, які переносять tes iv: oblivion на движок skyrim, завершили роботу над осіннім лісом

79

Команда ентузіастів вже дев’ять років працює над модифікацією skyrim, яка перенесе the elder scrolls iv: oblivion на движок skyrim. Автори регулярно викладають ролики і діляться прогресом у своїй роботі. Нещодавно в мікроблозі мода вони повідомили, що завершили створення осіннього лісу і опублікували кілька скріншотів локації.

Джерело зображення: twitter

На показаних зображеннях можна побачити багато дерев з пожовклим листям і головного героя в обладунках. Розробники також показали стародавні руїни, схід сонця і невеликий табір з наметами, де біля багаття гріються неігрові персонажі. В оригінальній грі осінній ліс, який знаходиться біля помаранчевої дороги – це невелика локація. Автори значно поліпшили її і розширили в розмірах. Вийшло красиво, що відзначили багато коментаторів в twitter. Ліс рясніє яскравими фарбами і задає меланхолійний настрій.

Розробники skyblivion як і раніше не повідомляють дату релізу свого масштабного проекту. У середині липня 2019 року вони заявили, що створення модифікації знаходиться на фінальній стадії. Ймовірно, у авторів виникли непередбачені складнощі або додаткові плани, раз випуск мода досі не відбувся.