Windows 11 не буде підтримувати android-додатки на момент запуску

77

Windows 11 не зможе запускати android-додатки на момент свого релізу, який намічений на 5 жовтня. Хоча підтримка пз для android є однією з ключових особливостей windows 11, компанія microsoft не реалізує її до моменту виходу ос, а почне публічне тестування лише через кілька місяців.

Theverge.com

Генеральний менеджер з маркетингу microsoft аарон вудман (aaron woodman) заявив, що компанія в даний момент працює над впровадженням android-додатків в windows 11 і microsoft store спільно з amazon і intel. Він пообіцяв, що довгоочікувана функціональність дебютує в збірках insider preview в найближчі місяці. Швидше за все, це означає, що пз для android не з’явиться в windows 11 до 2022 року, оскільки microsoft зазвичай впроваджує нові функції в фінальні збірки windows через кілька місяців після того, як вони з’являються в попередніх версіях ос.

Theverge.com

Не дивлячись на те, що підтримки android-додатків не буде в windows 11 в момент її запуску, операційна система буде включати обіцяну інтеграцію з microsoft teams, новий дизайн з оновленим меню «пуск», поліпшені засоби багатозадачності і істотно перероблений магазин додатків.

Нагадаємо, що сьогодні microsoft оголосила, що публічний запуск windows 11 призначений на п’яте жовтня. Свіжа операційна система буде доступна в нових пк, а також в якості безкоштовного оновлення для сумісних пк з windows 10. Правда, на існуючі пк оновлення виходитимуть поетапно, тому всім користувачам сумісних систем з windows 10 нова windows 11 стане доступна до середини 2022 року.