5 причин для покупки планшета на базі процесора intel

63

Питання актуальності придбання планшета, обладнаного процесором інтел, в 2020 році турбує багатьох потенційних користувачів. Шанувальники сучасної смарт-техніки не розуміють, наскільки доцільна експлуатація планшетного пк в еру великих смартфонів і компактних ноутбуків.

Універсальні можливості планшетів на базі процесора intel

Продуктивнийпланшет на процесорі intel– це пристрій, який виконує функції, доступні і для сучасних телефонів, і для портативних персональних комп’ютерів.

Потужності топових планшетних пк, як правило, достатньо для виконання п’яти завдань.

  1. роботи з текстовими та табличними документами. Наприклад, їх створення і редагування за допомогою спеціального софта.
  2. інтернет-серфінгу: читання та публікації новин, відвідування тематичних форумів.
  3. програмування: як навчання за допомогою різних додатків, так і тестування програмних кодів.
  4. перегляду мультимедійного контенту: слайд-шоу з фотознімків, серіали, фільми.
  5. спілкування в соціальних мережах, а також за допомогою засобів стільникового зв’язку.

Компактні габарити і великий екран

Популярні моделі планшетів мають набагато меншими габаритами, ніж компактні лептопи. Відповідно, використовувати їх» на ходу ” або під час подорожей комфортніше.

При цьому за розміром дисплея багато планшети перевершують навіть стали популярними з недавніх пір фаблет.

Мала вага

Наявність планшета (в повній комплектації) в туристичному рюкзаку або сумці навряд чи принесе дискомфорт мандрівникові. Навіть разом із зарядним пристроєм майже будь-який планшетний пк важить зовсім небагато. Саме завдяки цій особливості гаджет можна вважати відмінним рішенням для любителів ненудних поїздок і походів.

Сумісність з різними пристроями

Планшет можна використовувати для трансляції мультимедійного контенту з телефону на великому екрані. Крім того, під’єднати до нього можна і інші аксесуари, і корисні пристосування. Наприклад:

  • дротові і бездротові навушники;
  • бездротову зарядну станцію;
  • розумні годинник;
  • клавіатуру і мишу;
  • телевізор або персональний комп’ютер.

Для цього в конфігурації більшості планшетів передбачені і дротові, і бездротові інтерфейси.

Привабливий зовнішній вигляд

Виробники планшетів активно працюють над вдосконаленням апаратного забезпечення, а також поліпшенням візуальних характеристик. З кожним роком гаджети стають привабливішими і привабливішими.

Перерахованих аргументів цілком достатньо, щоб зрозуміти, що планшет на базі цпу інтел в 2020 році все ще знаходиться в топі актуальних гаджетів. Він здатний приносити користь представникам різних професій, тому і затребуваний.