Genesis анонсувала ігровий стіл holm 320 rgb white з підсвічуванням

62

Марка genesis представила комп’ютерний стіл holm 320 rgb white, призначений для систем ігрового рівня. Новинка, як відображено в назві, отримала білосніжне виконання.

Тут і нижче зображення techpowerup

Рішення має розміри 160х120 см.стільниця виконана з деревоволокнистої плити середньої щільності (mdf) і оброблена шпоном з текстурою під вуглецеве волокно. Передбачена спеціальна полиця для монітора, що дозволяє економити робочий простір.

В оснащення входять тримачі для келихів, а також ігрової гарнітури. Плюс до цього є стійка для зберігання ігрових контролерів. Реалізована система організації кабелів, яка дозволить надати ігровій станції більш акуратний вигляд.

Стіл обладнаний майданчиком для бездротової підзарядки гаджетів: забезпечується передача до 10 вт потужності. Крім того, є концентратор з трьома портами usb 3.0 для під’єднання периферійних пристроїв.

Модель holm 320 rgb white отримала багатобарвне підсвічування з декількома попередньо встановленими режимами роботи і можливістю дистанційного керування. Висота становить 75 см.

Придбати новинку можна буде за орієнтовною ціною 280 доларів сша.