Genshin impact-відбувся вихід великого оновлення 2.1

67

Студія mihoyo продовжує активно розвивати свою популярну action / rpg genshin impact. Сьогодні гравцям стало доступно велике оновлення 2.1 “місячне розраду для тлінного світу”, яке додало велику кількість цікавих речей.

Ви можете продовжити сюжетну розповідь інадзуми, розбираючись у внутрішньому конфлікті цього закритого регіону. Також тепер доступні для дослідження нові острови сейрай і ватацумі. Там гравців чекає велика кількість головоломок і загадок. Новими персонажами версії 2.1 стали сьогун райден (електро), кудзе сара (електро) і елой (кріо). Останню поки можуть отримати тільки гравці на ps4 і ps5.

У першому банері персонажів крім райден і сари є сян лін (піро) і сахароза (анемо). А другий банер оновлення представить такого персонажа, як сангономія кокомі (гідро). Патч додав в гру нове спорядження, щотижневого боса синьйору, гідро гіпостазіса і маніфестацію грому, риболовлю, нові рецепти, іменні карти, досягнення і багато іншого.

Протягом версії 2.1 гравцям належить взяти участь в різноманітних івентах, а також виконувати завдання бойового пропуску. Перша подія розпочнеться вже завтра, 2 вересня. Ви підете на особливий турнір, щоб заробити очки і отримати камені витоку з іншими народами нагородами. Не обійшлося без виправлення помилок і поліпшень різних аспектів гри.

В якості компенсації за технічні роботи гравці отримали 300 каменів витоків.