Google розробляє власні чіпи для хромбуків і планшетів

70

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

На початку серпня google анонсувала лінійку смартфонів pixel 6 з власним чіпсетом tensor, також відомим в різних новинах під кодовою назвою whitechapel. Схоже, що google продовжує розробки і для інших продуктів, в прагненні підвищити свою стійкість серед конкурентів, які дотримуються тієї ж стратегії.

оригінальне фото brooke cagle, unsplash

Реклама

Виданню nikkei asia стало відомо про плани компанії на найближчі два роки. До 2023 року у google повинен бути готовий новий чіп для фірмових ноутбуків і планшетів. Найбільший вплив на google справила минулорічна відмова apple від продукції intel на користь власних arm-чіпів m1. За інформацією nikkei asia, google сподівається на успіх pixel 6 і резервує більший обсяг потужностей для його виробництва. Ймовірно, подальша стратегія компанії буде залежати від продажів нових смартфонів.

Презентацію pixel 6 очікують в найближчий місяць, поки компанія не розкриває докладних специфікацій пристроїв. Відомо, що чіпсет tensor оснащений спеціальним блоком tpu (tensor processing unit) для прискорення завдань машинного навчання і блоком titan m2 для безпеки. Смартфони будуть активно застосовувати tpu для поліпшення якості фото і відеозйомки, розпізнавання мови і перекладу, а також інших завдань, що використовують штучний інтелект.