Конвертація ost в pst файл: 2 способи

87

Зміна розширення файлу .ost може викликати утруднення у користувачів, через відсутність стандартних засобів від microsoft. Для цього необхідно конвертувати формат в .pst для подальшого відкриття в microsoft outlook. Інструмент від microsoft відсутній і не передбачений розробниками, тому ми рекомендуємо використовувати перевірений програмний продукт recovery toolbox for outlook.

При змінах або видаленні облікового запису outlook, раніше створений файл.ost стає не читабельним, можливо і пошкодження документа при спробі відновити в початковий стан.

існує два способи вирішення:

  • за допомогою платних версій програмних продуктів. Вони володіють розширеним функціоналом, працюють без обмежень на кількість даних і документів. Здатні розшифрувати файли і відновити пошкоджений. Не вимагає доступу в інтернет
  • безкоштовні версії і онлайн-конвертор. Обмежені функції, обмеження на кількість документів, немає можливості встановити пароль на файл. Обов’язковий доступ до інтернету.

Пам’ятайте, що використання програмних продуктів від перевірених видавців, ви гарантуйте збереження даних.

Як конвертувати ost в pst файл

Використовуємо recovery toolbox for outlook:

  1. перейдіть на сайт https://osttopst.recoverytoolbox.com/ru/, завантажте програму та встановіть. Установка займе деякий час;
  2. запустіть recovery toolbox і виберіть конвертований .ost файл;
  3. виберете “режим конвертування і натисніть” далі»;
  4. позначте дані, які потрібно відновити в редакторі;
  5. виберете шлях збереження файлу .pst і далі натисніть “зберегти як pst файл”.

Дочекайтеся завершення процесу конверсії в обраний формат. Після, ви можете відкрити файл за допомогою microsoft outlook. Важливо, що на комп’ютері була встановлена актуальна версія outlook, підтримуються версії від 2007 року.

Для конверсії без використання програм, використовуйте сервісhttps: / / www.osttopst.online/ru/. Сервіс не вимагає особливих навичок, але є деякі обмеження, які вказані на сайті.