Нові ноутбуки asus zenbook і vivobook: oled-екрани та інструменти для творчості

80

В рамках презентації «створюй нове» компанія asus представила цілий розсип комп’ютерів під управлінням нової операційної системи windows 11. У цій новині мова піде про ноутбуки серій vivobook і zenbook. Головною відмінною особливістю цього покоління пристроїв стало використання високоякісних oled-дисплеїв.

Asus zenbook pro duo 15 oled оснащений основним 15,6-дюймовим дисплеєм 4k oled hdr і додатковим 14-дюймовим дисплеєм asus screenpad plus, розташованим під кутом до користувача. Останній підтримує сенсорний ввід і по ширині відповідає основному екрану. Вдосконалений інтерфейс screenxpert 2 для додаткового дисплея доповнений рядом нових функцій, включаючи asus control panel для роботи в додатках для творчості. Усередині ноутбука встановлені процесор intel core i9 і відеокарта nvidia geforce rtx 3070. У ньому також передбачений широкий набір портів, включаючи два usb type-c з підтримкою thunderbolt 3 (швидкість передачі даних до 40 гбіт/с) і підтримкою displayport.

Модель zenbook pro 15 oled в топовій модифікації пропонує процесор intel core серії h (ux535) або мобільний amd ryzen 5000-ї серії h (um535), 32 гб оперативної пам’яті, дискретну відеокарту nvidia geforce rtx 3050 ti і високошвидкісний твердотільний накопичувач з інтерфейсом pcie 3.0 x4 ємністю 1 тб. Ноутбук оснащений новітньою версією додаткового дисплея asus screenpad на 5,65 дюйма. Він вбудований безпосередньо в тачпад під скляним покриттям.

zenbook 14x

Zenbook 14x oled і zenbook 14 flip oled також оснащені oled-матрицями зі співвідношенням сторін 16: 10, підтримкою роздільної здатності 4k і формату hdr. Екран обрамлений вузькою рамкою nanoedge і підтримує сенсорний ввід. Основу апаратної комплектації цих ноутбуків становить процесор intel core 11-го покоління, продуктивність якого може бути додатково посилена за допомогою фірмової технології інтелектуальної роботи (aipt), або новітній amd ryzen 5000-ї серії h. Для більшої зручності ці моделі оснащуються поворотним кріпленням ergolift, додатковим екраном screenpad, вбудованим в тачпад, або сенсорним цифровим блоком numberpad.

vivobook pro 14x oled

Vivobook pro 14x/16x oled пропонують 14-або 16-дюймовий oled-дисплей з роздільною здатністю до 4k (2,8 k в меншій версії), 100% охоплення колірного простору dci-p3, сертифікатом vesa displayhdr true black 600 і тонкою рамкою nanoedge. Вони можуть оснащуватися процесором amd ryzen 5000-ї серії h або intel core i7 11-го покоління, відеокартою nvidia geforce rtx 3050 ti і 32 гб оперативної пам’яті. Для точного управління в професійних додатках в ноутбуках передбачений контролер dialpad, вбудований в тачпад.

vivobook pro 15 oled

Vivobook pro 14/15 oled отримали oled-дисплей діагоналлю 14/15 дюймів з роздільною здатністю до 2,8 k/fhd, укладений в тонку рамку nanoedge. Усередині у них новітній процесор amd ryzen 5000-ї серії h або intel core i7 11-го покоління, відеокарта nvidia geforce rtx 3050, 16 гб оперативної пам’яті, твердотільний накопичувач з інтерфейсом pcie ємністю 1 тб, система охолодження з двома вентиляторами, контролер стандарту wi-fi 6 і аудіосистема з сертифікацією harman kardon.

Ціни і подробиці старту продажів новинок будуть оголошені пізніше.