Помилка android.process.media

97

Всі компанії, хоч якось пов’язані з відкритою операційною системою android, постійно оптимізують її, тестують. На жаль, час від часу помилки закрадаються і боротися змушені з ними самі користувачі. Особливо в тих випадках, коли їх гаджети вже офіційно не оновлюються виробниками пристроїв – тоді іншого виходу просто не залишається і люди змушені шукати рішення тих чи інших проблем самостійно. Як ви зрозуміли, сьогодні ми розповімо вам про рішення однієї з них. Ви напевно неодноразово стикалися з помилкою android.process.media, що відбувається при запуску і установці додатків. Що ж, давайте ж розберемося, як побороти її малою кров’ю.

Що робити, якщо при запуску програми сталася помилка android.process.media

Незважаючи на те, що з цією помилкою багато власників пристроїв під управлінням os android (аж до 4.2) стикаються досить часто, її легко виправити. Найбільш часто вона виникає в тому випадку, якщо ви намагаєтеся встановити або запустити додаток несумісне з вашим пристроєм або непрошедшее перевірку в google play. Цієї помилки дуже просто уникнути-досить завантажувати додатки лише з маркету. Також бажано обзавестися антивірусом-наприклад, dr.web.

Однак, якщо вам потрібно встановити не сертифіковане додаток в обхід google play, в якому ви впевнені, доведеться побороти помилку android.process.media. Для цього слід виконати наступні дії:

  1. переходимо в основне меню;
  2. спускаємося в самий низ меню налаштувань і шукаємо там пункт “додатки”, відкриваємо його;
  3. свайпом справа наліво переходимо в меню ” все»;
  4. там по черзі заходимо в наступні програми і проробляємо абсолютно ідентичні дії. Нам потрібні: “менеджер завантажень” і “сховище медіафайлів»;
  5. спускаємося в самий низ і тапа по кнопці” стерти дані»;
  6. тепер ви повинні перезавантажити свій смартфон або планшет.

У більшості випадків, після виконання вищеописаних дій, проблема зникає. Якщо у вас зовсім нічого не змінилося, помилка залишилася на місці, ми радимо вам скористатися іншим способом – більш радикальним. Однак, на постійній основі його краще не застосовувати – ризикуєте цілісністю слота, куди вставляється карта пам’яті і самою картою.

Радикальний метод боротьби з помилкою android.process.media

Перед тим як ви приступите до виконання цієї операції, ми хотіли б вам порадити зберегти всі важливі файли: фото, відео і музику на комп’ютері. Отже, ось в чому полягає цей метод: вам потрібно просто витягти карту пам’яті перед установкою програми. Чому цей спосіб небезпечний? справа в тому, що, якщо від помилки позбутися не вдалося, вам перед установкою будь-якої програми доведеться витягувати карту пам’яті. Зрозуміло, є ризик, що це згубно закінчиться або для самої флешки, або для слота.

Також, як варіант, можна спробувати скопіювати всі дані з карти на пк, після чого відформатувати її засобами смартфона – через меню «налаштування» ->«пам’ять» ->«очистити sd-карту».

Наостанок хотілося б сказати, що стовідсотковий спосіб раз і назавжди позбутися від помилки android.process.media-оновити свій пристрій до андроїд 4.3 jelly bean. Більш свіжі версії вітаються. Компанія google пристойно постаралася над оптимізацією ос і більшість типових помилок в цій і новіших версіях системи рядових користувачів не турбують.