Установка драйверів на техніку acer: просто, швидко і безкоштовно

88

Комп’ютери acer, як і будь-які інші, потребують установки і регулярного оновлення драйверів, інакше багато важливих функцій просто не будуть працювати. Але коли справа стосується безпосередньо налаштувань, далеко не кожен користувач може впоратися з цим завданням швидко і без проблем. У більшості людей просто немає тих знань, які дозволили б безпомилково знайти потрібне по, завантажити його і запустити. Але завдяки проекту driverpack, тепер такі знання необов’язкові. Драйвера для ноутбуків і нетбуків acer можна підібрати і встановити, навіть якщо немає і найменшого розуміння, як це все працює. Розповімо про це докладніше.

Driverpack: що це за програма і які можливості вона дає

Цей проект був створений для того, щоб вирішити всі проблеми з драйверами як у користувачів з базовим досвідом, так і у професіоналів. В одному місці зібрана величезна база драйверів на різні пристрої. Ця бібліотека регулярно поповнюється – з відкритих перевірених джерел, а також за допомогою самих виробників.

Цікаво, що база заповнюється навіть активніше, ніж з’являються оновлення на сайті постачальників техніки — справа в тому, що останні публікують драйвера раз на квартал. Тобто в driverpack дуже часто вони з’являються раніше. А користувачам при цьому навіть не потрібно моніторити інформацію — система все зробить за них і запропонує вже готове рішення.

Онлайн-установка всього, що потрібно на комп’ютері

У звичайних клієнтів користується попитом автоматичний формат driverpack. Це означає, що користувач заходить на сайт, натискає одну кнопку і чекає, поки система сама все перевірить. Вона розпізнає тип пристрою, потім підбирає під нього актуальні драйвери і все встановлює або оновлює. Власнику техніки навіть не потрібно розбиратися, що саме відбувається, — він просто отримує потрібний результат.

Варіант для професіоналів

Якщо робота з драйверами потрібно якійсь команді або фахівцеві на постійній основі, для цих цілей теж є рішення. Бібліотеку driverpack можна завантажити повністю і помістити її на окремий носій, до якого буде доступ навіть без інтернету. У такій ситуації база працює в тому числі і офлайн, коли немає можливості підключитися до інтернету. Такі рішення використовують, наприклад, різні сервісні центри та ремонтні майстерні, де клієнтам налаштовують windows з нуля.

Єдиний мінус такого рішення — це необхідність мати під рукою накопичувач з великим об’ємом пам’яті, так як сама бібліотека значна, тому зазвичай її не можна завантажити просто на комп’ютер.

Вартість програми driverpack

Якщо ви хочете завантажити драйвери на https://driverpack.io/ru, то ця можливість доступна повністю безкоштовно. Тобто клієнт отримує всі потрібні програми, не вносячи за це ні копійки грошей. Компанія, яка створила driverpack, заробляє на інших рішеннях-наприклад, на співпраці з різними партнерами. А кінцевий споживач безкоштовно отримує нескінченну кількість можливостей, серед яких головні-це:

  • завжди оновлені драйвери;
  • налаштування для всіх варіантів windows, навіть сильно застарілих;
  • автоматичний аналіз техніки, підбір і установка пз без серйозної участі користувача;
  • технічна підтримка на випадок непередбачених обставин або будь-яких питань.

Завдяки продуманій системі driverpack, багато проблем з налаштуванням техніки вже давно перестали бути актуальними. Навіть якщо ви нічого не розумієте в тому, що таке драйвери, як їх шукати і встановлювати, в цьому можна не розбиратися. Просто зробіть кілька кліків-і розумна програма все зробить за вас.