Як дізнатися пароль від wifi на комп’ютері і ноутбуці

66

Дізнатися пароль від свого вайфая на ноутбуці або комп’ютері — можна за допомогою декількох простих інструментів самої ос і парочки сторонніх рішень.

Часто його можна просто забути, при первинному налаштуванні, а підключати інші пристрої до бездротової мережі потрібно, саме це завдання ми і вирішимо.

У минулому матеріалі ми склали список кращих програм для перевірки відеокарти. Зараз ми детально і з картинками розглянемо, як дізнатися пароль від вай фай на комп’ютері і ноутбуці windows10, 7 і 8 — від свого і чужого.

цікаво! як дізнатися пароль від wifi на телефоні? наприклад, зайти в особистий кабінет роутера, щоб подивитися потрібні дані там, як це зробити, ми розглянемо в другому способі даного матеріалу.

Як дізнатися пароль від wifi до якого підключений – від свого

1. Дивимося в windows 10 і 7

1. Натисніть одночасно клавіші win + r на клавіатурі і введіть команду-ncpa.cpl

2. У списку знайдіть активне бездротове підключення і відкрийте його. У вікні натисніть кнопку, що відкриває “властивості бездротової мережі”. Тут перейдіть на вкладку «безпека» і встановіть галочку біля пункту відображення вводяться знаків.

3. Потрібні дані відразу відобразяться в полі “ключ безпеки мережі”.

2. Дивимося в панелі управління роутером

1. Введіть в браузері адресу: 192.168.0.1 або, якщо він не відкривається 192.168.1.1. Далі логін і пароль — admin, в обидва поля.

важливо! рекомендую ознайомитися з матеріалом — як поміняти пароль на wifi роутері. Там ми детально розглянули, де знаходиться розділ роботи з вай фай в різних моделях маршрутизаторів.

2. В меню перейдіть в розділ управління бездротовим з’єднанням / wifi і відкрийте підрозділ “безпека” або зі схожою назвою. У вікні ви побачите поле з назвою, що включає слово ключ або пароль, поставте поруч з ним галочку, яка дозволяє відобразити його.

3. Він відразу буде показаний-скопіюйте значення, щоб потім не забути. Якщо він там не відображається-такої галочки немає, то поміняйте його на новий.

3. Дізнаємося через командний рядок

1. Натисніть на клавіатурі одночасно клавіші win + r і введіть команду-cmd

2. Відкриється командний рядок. Вбийте в ній наступну команду-netsh wlan show profiles

3. Відобразиться перелік всіх вай фай мереж, до яких ви взагалі коли-небудь підключалися на своєму ноутбуці або комп’ютері і збережені дані авторизації від них. Запам’ятайте назву вай фай мережі, від якої потрібно отримати пароль, ми введемо його далі.

4. Далі вбийте наступну команду — netsh wlan show profiles name=»название_вашей_вай_фай_сети» key=clear

5. У розділі «параметри безпеки» дивіться потрібне значення в полі “вміст ключа”.

4. За допомогою програм

Всі програми, які дозволяють зробити це, просто беруть інформацію про бездротові з’єднання, які були на ноутбуці або пк і виводять її. Тобто роблять все те ж саме, що ми самі робили в попередніх способах.

Wifi password recovery

Невелика утиліта, яка показує всі бездротові з’єднання ноутбука і пк і дані для авторизації до них. Досить зручна і проста в управлінні.

Wirelesskeyview

адреса: wirelesskeyview

Проста утиліта для перегляду збережених даних від бездротових мереж на комп’ютері і ноутбуці. Не вимагає установки, і працює відразу ж після скачування.

5. Дивимося ключ на самому роутері

На деяких моделях роутерів інформація про пароль вай фай, як і дані для доступу в особистий кабінет — розташовується на задній кришці самого маршрутизатора.

Якщо там немає цієї інформації, то вбийте в гугл або яндекс назва моделі пристрою і який у нього пароль від вай фай. Спробуйте ввести ці дані.

6. Якщо подивитися не вдається, як і зайти в налаштування роутера

Тоді просто скинемо його до заводських налаштувань, а потім зайдемо в налаштування і встановимо потрібний нам пароль. На корпусі самого корпусу є маленька кнопочка в поглибленні (дивіться картинку). Натисніть на неї шпилькою на 30 секунд, після цього всі параметри будуть скинуті до заводських.

Далі, зайдіть в налаштування роутера, як ми це розглянули в першому розділі. І поміняйте ключ від вайфая на той, який захочете. Тут все робиться досить просто, плюс ніяких додаткових налаштувань робити не потрібно. Мережа зазвичай налаштовується в автоматичному режимі, лише за рідкісними винятками.

На закінчення

Всі описані вище способи робочі, і в будь-якому випадку допоможуть вам дізнатися потрібну інформацію. Будинки, краще написати ключ на папірці і приклеїти її до маршрутизатора, так ви завжди зможете швидко його подивитися.