Як відключити xbox dvr в windows 10

77

Dvr – відмінна функція, що дозволяє прямо під час гри створювати скріншоти, записувати звук (в тому числі і з мікрофона), а також вести зйомку відео засобами самої системи, без стороннього по. Багатьом вона просто не потрібна, тому сьогодні ми хочемо розповісти вам, як відключити xbox dvr в віндовс 10. Процес більш ніж простий-проблема вирішується в кілька кліків мишею.

Навіщо потрібно відключати xbox dvr в windows 10?

Хороше запитання. Навіть якщо ми не користуємося цією функцією, не робимо ігрових скріншотів і не зніманням відео для youtube, хіба вона заважає нам? тим більше з умовою, що активація dvr відбувається після натискання двох клавіш, поєднання яких в іграх не зустрічається.

Насправді, багато хто помітив, що навіть на потужному «залозі» час від часу з невідомих причин з’являються осідання fps під час активної функції (не плутати з включеною записом відео). І проблема тут полягає в тому, що xbox dvr автоматично пише останні 30 секунд навіть за умови, що запис зображення неактивна. Власне, це і є та сама причина осідання fps, тому якщо у вас слабке «залізо» і ті чи інші ігри гальмують, є сенс відключити xbox dvr.

Як відключається дана функція на віндовс 10?

Вище ми вже говорили, що від вас буде потрібно буквально кілька кліків мишею і хвилина вільного часу, тому пропонуємо вам не тягнути і приступити до виконання даної інструкції:

  1. включаємо додаток xbox. Для цього можете знайти його в загальному каталозі додатків або скористатися пошуком, натиснувши клавіші “windows « + »s”;
  2. якщо раніше ви не здійснили вхід до свого облікового запису, xbox попросить це зробити прямо зараз або пройти реєстрацію. Без входу нічого не вийде;
  3. з головного екрану переходимо в налаштування;
  4. тепер перейдіть на вкладку ” dvr для ігор» і посуньте зазначений на скріншоті повзунок для відключення функції створення скріншотів, запису звуку і відео під час ігрових процесів.

Відключаємо за допомогою редактора реєстру

Якщо ви просунутий користувач пк і розумієте значення реєстру, то даний спосіб підійде вам, але якщо ви не розумієте, що це таке, то не варто пробувати, інакше ви можете вивести з ладу функціонал системи, читайте уважно і дотримуйтесь послідовності:

  1. за допомогою клавіш “win + r” викликаємо рядок і вводимо regedit, натискаємо виконати;
  2. у відкритому редакторі реєстру переходимо в папки: hkey_current_usersystemgameconfigstore, далі натискаємо 2 рази по gamedvr_enabled і задаємо значення 0, зберігаємо.
  3. так само переходимо по шляху: hkey_local_machinesoftwarepoliciesmicrosoftwindows, натискаємо «створити» – параметри dword 32 біта – назва allowgamedvr – значення 0, «ок». Перезавантажуємо комп’ютер.

Будьте дуже обережні і не наплутайте нічого, інакше доведеться відновлювати систему і проробляти даний шлях заново.

Вітаємо вас, fps в іграх точно виростить! до того ж, краще використовувати стороннє пз для зйомки відео під час ігор. Справа в тому, що воно значно більш функціональне і напевно доведеться вам до смаку. До того ж, не настільки сильно впливає на кінцеву продуктивність і fps при правильних налаштуваннях. А в уже відключеному xbox dvr на windows 10 їх фактично немає, вони обмежуються лише завданням гарячих клавіш.