Abandoned-чому додаток з п’ятисекундним трейлером важить більше 5 гб

107

Blue box game studios, розробник майбутнього хоррора abandoned, розповіла, чому додаток для ps5 має розмір 5 гб, незважаючи на те, що в ньому міститься тільки п’ятисекундний тизерний ролик. Ексклюзивна для ps5 гра вийде в наступному році, але вже викликала суперечки фанатів через теорії про те, що abandoned пов’язана з хідео кодзімою, а також через занепокоєння з приводу попередніх невдалих релізів ігор blue box.

Інформація про сюжет і персонажів abandoned поки неясна і мало що говорить про те, про що, власне, буде гра. Анонсуючий трейлер і скріншоти показують головного героя зі зброєю від першої особи, який, схоже, заблукав у лісі. Гравці очікували дізнатися більше інформації після запуску програми на початку серпня. Після того як додаток кілька разів відкладали, багато розчарувалися, виявивши, що в додатку для ps5 не було ні нових трейлерів, ні геймплея гри, а замість цього просто показли раніше випущений п’ятисекундний тизер abandoned. Це викликало ще більше розмов через розмір файлу в 5 гб, який довгий час залишався незрозумілим.

У faq на сайті blue box game studios пояснили, чому завантаження програми для ps5 виявилася такою великою, незважаючи на відсутність контенту. За словами розробника, технічні проблеми в останню хвилину змусили команду переглянути запуск програми і скоротити вступний тизер-трейлер, щоб уникнути подальших проблем. В результаті розмір файлу в 5 гб-розмір повнометражного тизера-залишився колишнім. На сайті пояснюється:

“в результаті технічних проблем, що виникли в останню хвилину, нам довелося дуже нелегко. Нам довелося обрізати вступний тизер. 5 гб-це фактичний розмір повнометражного тизера. Ми випустимо повний тизер найближчим часом. Приносимо щирі вибачення за це.”

В майбутньому буде додано більше контенту, хоча blue box не повідомила, коли саме. У faq говориться наступне:”на жаль, ми поки не можемо надати eta, але ми працюємо над тим, щоб випустити новий контент якомога швидше”.

— blue box game studios (@bbgamestudios) september 1, 2021

У додатку abandoned є порожні слоти, які будуть заповнені майбутніми оновленнями. У додатку залишені місця для трьох трейлерів, а також двох демонстрацій ігрового процесу. Поки шанувальники гри не знають коли буде випущений новий контент, але можливо, що команда затримає всі заплановані релізи, щоб уникнути негативної реакції, яку викликали попередні затримки. Гра вийде в 2022 році, а це означає, що новий контент і демо-версії можуть з’явитися через кілька місяців.

З моменту своєї появи гра abandoned пройшла суперечливий шлях. Деякі до сих пір вважають, що abandoned пов’язана з silent hill, в той час як інші вважають, що затримки і відсутність контенту в додатку не є справжніми, а являють собою маркетингову хитрість для залучення інтересу до гри. Незважаючи на те, що abandoned є однією з найбільш обговорюваних ігор року, вона як і раніше оповита таємницею, і є надія, що майбутні оновлення програми прояснять більше інформації про неї.