Що нам дає обліковий запис від Microsoft

835

Здрастуйте, шановні читачі мого блогу. Кілька днів тому натрапив на дуже цікавий матеріал. В ньому я знайшов докладний опис про те, як швидко встановити Windows 10 без облікового запису і для чого потрібна запис Microsoft. Крім того, у мене є дуже цікаві відомості про явні переваги і недоліки оновлення до десятої версії Віндовс з використанням локального профілю ОС. Відповіді на всі ці та інші запитання я спробую дати, порівнявши дві відрізняються по доступу облікові записи.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Що являє собою запис Microsoft?
 • Переваги установки запису Microsoft
 • Локальна обліковий запис
  • Як встановити Windows 10 з локальним акаунтом
 • Як видалити стару запис і перейти на нову
  • Альтернативне видалення облікового запису
  • Перехід з одного облікового запису на інший
 • БОНУС

Що являє собою запис Microsoft?

Це збірка всіх онлайн – продуктів, що випускаються компаній, які об’єднані загальною назвою. У випадках, коли ви зареєстровані в таких програмах, як Windows Live, Outlook та іншими схожими – вам дуже пощастило. Ви без проблем зможете активуватися в ній за допомогою раніше створеного профілю (адреси електронної пошти та пароля користувача).

Варто зазначити, що на відміну від локальної, Microsoft для входу використовується не логін, а саме адресу вашої електронної пошти. У цьому разі дозволяється використання досить широко ряду сайтів: Gmail, Mail, Yahoo, Live Hotmail.

Така обліковий запис облаштована двухшаговой системою ідентифікації особи користувача. Якщо вхід в обліковий запис здійснюється за допомогою нового або не перевіреного пристрою, може знадобитися введення спеціального коду безпеки.

Переваги установки запису Microsoft

 • Безкоштовний, швидкий зручне користування і відновлення найбільш важливих для вас додатків Windows Store. Якщо ви є власником будь-якого пристрою, на якому встановлена десята версія Віндовс, то ви зможете користуватися усіма найкращими унікальними програмами. Ще один явний плюс – купивши додаток з одного пристрою, воно стане автоматично доступно на іншому вашому планшеті, ноутбуці, смартфоні і інших подібних пристроях.
 • Дозволяє уникнути проблем з налаштуванням конфігурацій всіх ваших персональних комп’ютерів (система може проводити повністю автоматизовану синхронізацію налаштувань між ПК). За допомогою даної функції ви зможете синхронізувати: теми, настройки інтернет – браузера, логіни і паролі для сайтів.
  • Не працює ліцензія Windows після заміни жорсткого диска — вирішення проблеми
  • Методи прискорення жорстких дисків на Windows 10
  • Як налаштувати живі плитки в Windows 10
  • Всі способи налаштування значків області сповіщень Windows 10
  • Вхід за відбитком пальця на Windows 10

  Локальна обліковий запис

  Багато користувачів помітили, що використовуючи Windows 8, локальна учетка дуже сильно обмежує дії користувача. Користуючись нею, вам доступно мінімальну кількість функцій і можливостей операційної системи. У новій версії Віндовс – всі найбільш сильні обмеження були повністю зняті, а статус локальної був піднятий (зараз її порівнюють з Windows 7).Що нам дає обліковий запис від Microsoft

  Дана локальна учетка дозволяє без будь – яких обмежень працювати з такими офісними програмами як: Пошта, Люди, Календар та інші. Крім того, вище описані стандартні поштові клієнти дозволять користувачеві ПК вибирати будь-який профіль Gmail. Дані нововведення стали відмінною новиною не тільки для власників одного ПК, для яких функція синхронізації параметрів не потрібна, але і для тих людей, які активно користуються софтами з Store.

  Якщо враховувати досить великі зміни від компанія Microsoft, можна зробити сміливий висновок корпорації вдалося відтворити відмінний баланс між двома видами облікових записів.

  Дізнайтеся, як змінити email облікового запису Microsoft >>>

  Як встановити Windows 10 з локальним акаунтом

  Ні для кого не секрет, що в процесі інсталяції ОС Віндовс 10 установник вимагає здійснити прив’язку персонального комп’ютера до профілю Майкрософт. У випадках, коли людині не потрібно проводити синхронізацію даних між різними пристроями, можна обійтися без створення такого профілю або онлайн – аккаунта. Щоб відключити створення такого облікового запису, потрібно дотримуватися схожою інструкції:

  У вкладці “Вхід в обліковий запис Microsoft” знайдіть пункт “Створити новий обліковий запис і натисніть кнопку “Далі”.

  Що нам дає обліковий запис від Microsoft

  У вікні, в самому низу сторінки знайдіть пункт “Увійти без облікового запису Microsoft” і натисніть “Далі”.

  Що нам дає обліковий запис від Microsoft

  Дочекайтеся появи на екрані комп’ютера спеціального діалогового вікна, яке призначене для створення локального профілю вашої операційної системи.

  Що нам дає обліковий запис від Microsoft

  Придумайте ім’я користувача і пароль для здійснення входу, натисніть “Далі”.

  Як видалити стару запис і перейти на нову

  Для видалення одного облікового запису, нам потрібно буде створити як мінімум другу або мати їх кілька. Про те як перейти з однієї закладки в іншу прочитаєте нижче, а для тих у кого вже є їх кілька, потрібно виконати наступне:

  Перейдіть в меню “Пуск”, і на тисніть на ваш аккаунт. У випадаючому списку виберіть “Змінити параметри облікового запису”.

  Заходимо в “Сім’я і інші користувачі”, там бачимо інші акаунти. Вибравши будь-який з них. Натискаємо кнопку “Видалити”.

  Що нам дає обліковий запис від Microsoft

  Альтернативне видалення облікового запису

  • Натисніть клавіші Win + R на клавіатурі
  • Введіть netplwiz у вікно «Виконати» і натисніть Enter.
  • На вкладці «Користувачі» виберіть обліковий запис, який потрібно видалити, і натисніть кнопку «Видалити».

  Що нам дає обліковий запис від Microsoft

  Перехід з одного облікового запису на інший

  У цьому пункті хотів би докладно описати, як правильно здійснити вихід із Microsoft в локальну запис. Першим вашим дією стане перехід в меню “Пуск”, в ньому знайдіть вкладку “Параметри”. Перед вами буде відкрито нове вікно (Налаштування). Оберіть вкладку “Облікові записи”. Тут буде розміщено тип вашого профілю, назва адміністратора системи і аватар користувача. В даному меню вашою головною метою буде знайти вкладку “Увійти замість цього з локальної учеткой”.

  • Для чого потрібен журнал подій Windows 10
  • Відключаємо автоматичний перезапуск Windows 10
  • Відкат до Windows 7 / 8 з Windows 10 Rollback Utility

  Що нам дає обліковий запис від Microsoft

  Підтвердіть пароль від вашої електронної пошти та пароль для входу в систему. Після чого ви зможете створити нового користувача, задати йому ім’я і пароль. Натисніть далі і ви здійсните перехід між обліковими записами.

  Що нам дає обліковий запис від Microsoft

  БОНУС

  Як користуватися всіма офіційними пропозиціями від Microsoft за допомогою локального облікового запису?

  Величезна кількість людей, які використовують локальну у.з., мають величезне бажання користуватися програмами з магазину, при цьому не витрачаючи гроші на покупку офіційної запису Microsoft.

  Проблема полягає в наступному: при вході в магазин, операційна система Віндовс автоматично вимикає локальну запис і здійснює перехід в обліковий запис Microsoft. Щоб цього не відбувалося, раджу скористатися наступними рекомендаціями:

  • Увійдіть в магазин, наведіть курсор на значок користувача, розміщений біля поля для пошуку, натисніть на вкладку “Sign In”.
  • Виділіть обліковий запис Microsoft.
  • У вікні поле (Add your Microsoft Account), введіть ідентифікатор вашої.з. введіть пароль, натисніть кнопку “Sign In”.
  • У наступному вікні, яке з’явиться на екрані, не вводьте свій пароль Віндовс, так як саме ця дія призведе до автоматичного переходу на інший тип запису.
  • Замість введення пароля, звертаємо увагу на пункт “Sign in to just this app instead”, натискаємо на нього ЛКМ.

  Тепер ви зможете встановити нові програми або гри з магазину, не використовуючи при цьому профіль Microsoft.

  Дуже не хочу прощатися, але змушений завершити дану статтю. У ній я спробував розкрити всі Ваші запитання. Робив матеріал, який, як я сподіваюся, допоможе вирішити всі проблеми з установкою або виключенням двох абсолютно різних облікових записів. Нагадаю, що буду дуже вдячний за підписку на мій блог.

  З повагою,
  Віктор