Windows subsystem for android. Підсистема windows для android з’явилася в магазині додатків microsoft і буде також доступна для xbox one

88

Однією з ключових функцій нової операційної системи microsoft windows 11 , дебют якої намічений на 5 жовтня, стане підтримка додатків для android. А вже зараз підсистема windows для android з’явилася в microsoft store, і ви навіть можете її завантажити на windows 10 пристрої.

На жаль, на даний момент вона зовсім не працездатна. Якщо ви встановите і відкриєте цей додаток, то побачите порожнє чорне вікно. Мало того: microsoft не розповіла навіть про те, як це буде працювати і що ми конкретно отримаємо.

В описі з магазину додатків microsoft зазначено що це “конфіденційно і для тестового використання” і ті, хто буде користуватися підсистемою не повинні робити знімки екрану або розповідати про неї.

Цікаво, що мінімальні системні вимоги, які підсистема windows для android накладає на пристрої-це операційна система windows 10, 8 гб оперативної пам’яті і процесори з архітектурою x64 і arm64.

Додаток буде навіть доступний власникам консолей xbox, включаючи сімейство xbox one і нове покоління пристроїв xbox series x / s. Це дає нам надію на те, що на цих пристроях ми зможемо не просто запускати android програми, але також і створені для операційної системи google гри.

схожі матеріали: