Xiaomi 12 ultra отримає режим сверхзамедленной зйомки відео зі швидкістю 1920 к / с

72

Передбачається, що розробляється в даний час смартфон xiaomi 12 ultra, матиме систему з трьома камерами роздільною здатністю 50 мп. У їх число входить основна нижня камера, надширококутний об’єктив і перископічний телеоб’єктив з 5-кратним зумом.

Digital chat station, який повідомив вище згадану новину, тепер додав, що основна камера в xiaomi 12 також може отримати можливість зйомки відео в надзамедленном режимі на швидкості 1920 кадрів в секунду.

Інші специфікації включають ltpo дисплей з адаптивною частотою оновлення, яка може динамічно змінюватися від 1 гц до 120 гц, і чіпсет snapdragon 898. У той час як xiaomi 12 ultra і pro матимуть камери по 50 мп, очікується, що звичайний варіант xiaomi 12 матиме датчик на 200 мп, який спочатку передбачалося встановити в xiaomi 12 ultra. В цілому характеристики камер на папері виглядають досить заманливо. При цьому одна справа більша кількість мегапікселів, а інше – правильна робота програмного забезпечення. Як все буде працювати покаже час.

Цілком ймовірно, що виробником датчиків зображення для mi 12 стане samsung, яка нещодавно оголосила про випуск сенсорів isocell hp1 на 200 мп і сенсорів dual pixel pro isocell gn5 на 50 мп.