Анджеліна джолі розкрила справжню причину участі в» вічних “від marvel

101

Блокбастер «шан-чи і легенда десяти кілець” нарешті вийшов в кінотеатрах на цьому тижні, але це не останній фільм marvel studios в цьому році.

Повідомляється, що в разі хороших зборів «шан-чі» в прокаті, «вічні» все ж вийдуть в листопаді. Фільм був знятий хлоєю чжао, яка нещодавно отримала «оскар», і в ньому буде багато різних акторів. Одна з багатьох зірок у складі-анджеліна джолі, яка дебютує в mcu в ролі тени.

Нещодавно джолі поговорила з d23 magazine і розповіла, чому вона насправді хотіла приєднатися до фільму.

Якою була справжня причина, по якій я хотіла знятися у фільмі? я повинна була бути частиною такої різнорідної сім’ї, і для мене дійсно не мало значення, якою буде обсяг ролі. Що мене найбільше здивувало в тому, що я приєднався до mcu і працювала з хлоєю, яка була настільки приземленою. Коли актори вперше зустрілися, вона була босоніж і сиділа на підлозі. Саме під час цієї першої зустрічі ми усвідомили, що сприймаємо себе як гіки і унікуми, так що це пов’язувало нас усіх і додавало ще один шар до історії «вічних» . Саме наші примхи і відмінності стали нашими суперздатностями. Хлоя-великий зрівняльник – навіть незважаючи на те, що це був величезний зоряний склад, вона всім приділяла вона увагу і турботу.

Крім джолі, в «вічних» знялися джемма чан в ролі серсі, річард медден в ролі ікаріса, кумейл нанджіані в ролі кінго, лія макхью в ролі спрайт, баррі кеоган в ролі друіга. Кіт харінгтон в ролі дейна вітмена і сальма хайек в ролі аяк. У фільмі раса безсмертних істот з надлюдськими здібностями, таємно жили на землі протягом тисяч років, возз’єднується, щоб битися з девіантами.