У німеччині наполягають на семирічному терміні підтримки смартфонів і планшетів

62

Розвиток технологій прискорюється, виробники випускають нові продукти вже кілька разів за рік. Щоб користувачі охочіше змінювали свої гаджети, їх програмна підтримка обмежена, також страждає довговічність, підтримка запасними частинами для ремонту. Життєвий цикл гаджетів стає коротшим і все більше їх число надходить на звалища, що не відповідає екологічному курсу євросоюзу, який виступає за збільшення термінів підтримки смартфонів і планшетів до 5 років.

kilian seiler, unsplash

У німеччині, як повідомляє engadget з посиланням на німецьке видання heise, тепер наполягають на семирічному циклі підтримки оновленнями безпеки і випуском запасних частин для ремонту, терміни ремонту жорстко регламентуються. Відзначається, що галузева група digitaleurope виступає за трирічний термін підтримки і істотно обмежений випуск запасних частин.

Відносно смартфонів середній цикл експлуатації становить 2,5-3,5 року. Пропозиція єс може вступити в силу до 2023 року. Раніше вже був прийнятий закон, що продовжує до 10 років термін ремонту і випуску запасних частин для деяких видів електроніки і побутової техніки, але смартфонів і гаджетів він не торкнувся.