Conway: disappearance at dahlia view вийде 2 листопада

65

Сюжетний детективний трилер conway: disappearance at dahlia view вийде на playstation 5, xbox series, playstation 4, xbox one, switch і пк 2 листопада, оголосив видавець sold out і розробник white paper games.

іноді потрібен кошмар, щоб розбудити містечко на зразок dahlia view.

Очоліть розслідування справи про зниклу дитину і розкрийте темну таємницю dahlia view в цьому сюжетному трилері від творців the occupation і ether one.

Conway: disappearance at dahlia view-захоплюючий трилер, дія якого відбувається в англії 1950-х років. Після повідомлення про зникнення восьмирічної charlotte may детектив на пенсії robert conway починає з’ясовувати правду про її зникнення, спостерігаючи за поведінкою сусідів з вікна своєї квартири в dahlia view. Підозри і сумніви накопичуються, і conway починає власне розслідування справи charlotte may, відбираючи версії, виявляючи нові зачіпки і збираючи всі докази воєдино на тернистому шляху до істини.

Особливості гри:

  • пориньте в напружену і емоційну історію в новому детективному трилері від white paper games, творців the occupation і ether one.
  • станьте robert conway, детективом на пенсії, що живе в dahlia view, і шукайте зниклу дитину.
  • спостерігайте за діями жителів dahlia view, шукайте докази, вивчайте все, що здасться вам підозрілим.
  • досліджуйте dahlia view, вирішуйте головоломки і допитуйте жителів, щоб виявити нові зачіпки, скласти список підозрюваних і зібрати всі докази воєдино.