My sheet music 1.8

64

Настав час освоїти новий спосіб вивчення і відтворення музичних нот. Представляємо вам унікальне додаток my sheet music. Ця програма для сканування нотних записів дозволить вам вивчити ноти для гри на піаніно (або будь-якому іншому інструменті) з екрану вашого смартфона. Іншими словами, всякий раз, коли ви захочете вивчити нову мелодію або просто пограти на музичному інструменті, не маючи під рукою планшета з великим екраном, просто відкрийте цю програму, виберіть вподобану нотну запис і почніть грати. Перед вами краще додаток для читання нотних записів на сьогоднішній день!

Як це працює?

My sheet music вибирає рядок з нотних записів і прокручує її в обраному вами темпі/швидкості. Ви можете працювати з будь-якими нотними записами, включаючи партитури для фортепіано і гітари, оркестрову партитуру, вокальну партитуру і багато іншого. Виберіть свій власний темп і налаштування метронома. Ваша музика в ваших руках!

Цей додаток відмінно справляється з усіма видами нотних записів. Грайте з його допомогою на піаніно, скрипці або гітарі. Це чудове додаток має бути в арсеналі кожного музиканта! хочете просто попрактикуватися вдома або вивчити нову музичну партію з колегами? просто відскануйте нотний запис і працюйте з нею з екрану вашого смартфона.