Ранній доступ до симулятора алхіміка potion craft відкриється 21 вересня

73

Видавництво tinybuild і розробники з петербурзької студії niceplay games на сайті сервісу steam анонсували точну дату запуску раннього доступу свого симулятора алхіміка potion craft: alchemist simulator.

Джерело зображень: tinybuild

Як стало відомо, передрелізна версія potion craft надійде в продаж для пк (steam) вже 21 вересня поточного року. Скільки саме гра буде доопрацьовуватися до повноцінної прем’єри, не уточнюється.

На запуску раннього доступу potion craft: alchemist simulator запропонує всі основні геймплейні механіки, а в майбутньому творці планують додати більше ефектів зілля, рецептів, інгредієнтів і підвищують зручність функцій.

Події potion craft: alchemist simulator розгортаються в середньовіччі. Гравцям в ролі володіє власною лавкою алхіміка належить варити різні зілля в пошуках вирішення проблем покупців.

«співпрацюйте з гільдіями, дружите з відомими особистостями (або ворогуйте з ними), отримуйте багатство і вплив — і тоді одного разу, можливо, ви вирішите долю всього міста», — застерігають автори на сторінці в steam.

До того ж в potion craft: alchemist simulator обіцяють натхненний середньовічними манускриптами і медичними книгами візуальний стиль « “неймовірно деталізовану і приємну” механіку зільеваріння і геймплейну пісочницю.

Спробувати potion craft: alchemist simulator до запуску раннього доступу можна в рамках оновленої демоверсії до 17 вересня. Ознайомче видання, як і сама гра, підтримує російську мову.