World of tanks blitz: віддаємо 5 кодів на гусячу броню m6a2e1 (vii ранг) і радіоактивний гучіфляж

107

У нашому розпорядженні виявилося п’ять кодів на ніштяки для бесплатноймногопользовательской гри world of tanks blitz для nintendoswitch-доопрацьованої під можливості цієї гібридної консолімобільной версії проекту-відгалуження популяного мультіплеерногоекшна від wargaming. На switch гра відчуває себе досить непогано, пропонуючи управління як традиційними елементами-кнопками іаналогами, – так і гіроскопом консолі. Останній здорово помогаетделать невеликі коригування при наведенні на ціль.

Сьогодні ми хочемо розіграти ці п’ять кодів, згаданих на початку. Іхсодержаніе наступне:

  • важкий танк m6a2e1 з американської гілки, viiang.
  • ангарний слот.
  • анімований радіоактивний камуфляж “radioactiveglow”.
  • коди дійсні на всі сервери по 30 вересня 2021 року.

Для участі в розіграші виберіть відповідний пункт форми голосування вище. опитування активне 2 дні з моменту старту, тобто до 8 вересня, 20: 49 мск .

Разом з кодами, компанія wargaming представила текст з 10 причин,які розробники гри вважають переконливими для вашого в неепогруженія прямо зараз. Пропонуємо ознайомитися з ними і написатьв коментарях ваші думки з цього приводу!

Пройшов рік з тих пір, як world of tanks blitz вийшла на nintendoswitch, додавши ще й консоль до свого великого списку платформ.величезна кількість користувачів nintendo switch привабликороткі і динамічні pvp-битви: швидкі, інтенсивні, але при цьому вимагають тактичного мислення. На nintendo switch в world oftanks blitz вже грає 1,5 мільйонів користувачів. Але для гравців, які ще не встигли підключитися до онлайнового танкового екшену,ми склали список з 10 причин пограти в blitz на nintendoswitch.

1. Blitz хороша на екрані будь-якого розміру

Ще до виходу на nintendo switch, blitz була оптимізована дляплатформ з малими (смартфони та планшети) і великими (pc and mac)екранами. Неважливо, чи тримаєте ви консоль в руках або онаустановлена в док-станцію-чіткі текстури, висока роздільна здатність і фізичні ефекти blitz дадуть зрозуміти, що гра насвоем місці.

2. Blitz повністю використовує можливості поточного і следующегопоколения nintendo switch

World of tanks blitz використовує однаково плавні 30 fps вразрешении 720p (режим хэндхелда) or 1080p (режим дока) без паденияфреймрейта і графічних дефектів.

3. Кастомізоване управління

На кожній платформі blitz пропонує ретельно продуману схему управління, «заточену ” під особливості платформи. На nintendoswitch гра використовує зручні тачскрін-меню і управленіеперемещеніямі техніки і стрільбою з геймпада joycon або nintendoswitch pro controller. Розробники також реалізували функцію прицілювання за допомогою гіроскопа.

4. Повний кроссплей

World of tanks blitz вийшла на тисячах пристроїв різних моделей, що використовують різні операційні системи. Але немає ніяких обмежень на те, з ким або проти кого ви граєте. Вашим противником на полі бою може виявитися гравець з будь-якої платформи.використовуючи один аккаунт blitz, ви можете перемикатися міжплатформами: зі смартфона на консоль або з консолі на pc. Але наnintendo switch доступні унікальні для платформи бонуси-ексклюзивна кастомізація техніки,аватари гравців і бандли, доступні тільки на nintendo switch.

5. Гра абсолютно безкоштовна

У blitz можна грати безкоштовно, навіть якщо у вас немає діючої підписки nintendo online. У вас відразу буде доступ до всіх режимами одиницям техніки, включаючи важкі танки 10 рівня. Платити можна — але не обов’язково-за premium-аккаунт і танки з premium-набору,що не мають геймплейних переваг в порівнянні зі звичайними танкамив грі.

6. Тонни контенту

World of tanks blitz вийшла 7 років тому. За цей час в грі нетільки поліпшувалася графіка — в неї постійно додавався новийконтент, зараз в blitz доступно понад 400 танків,що борються на 30 картах у великому наборі режимів.особливі події і спеціальні режими гри додаються в blitz покалендарним приводів або численних прохань гравців (так в ігрувернулся постапокаліптичний екшен mad games). У бойовому перепустці постійно змінюються сезони, а під хеллоуїн гравців чекають елементисверхприродного.

7. У гру грають практично всі

Користувацька база blitz-це мільйони гравців. У них різнийвозраст, інтереси, соціокультурний бекграунд і рівень гри. Ви без праці знайдете собі компанію, якщо шукаєте крутих партнерів по клану, зацікавлених в серйозній грі і прогресії, або просто хотітепровести 7 хвилин в танковому поєдинку з шанувальниками корейськоїпоп-музики і warhammer 40k.

8. Різноманітні колаборації на будь-який смак

Колаборації зі знаменитостями та інфлюенсерами “наводять мости” між гравцями з різними уподобаннями. У внутрішньоігровихактивностях world of tanks blitz брали участь і грає вblitz боєць мма, і гонщик “формули-1”, і багато хто ще: ви завжди зможете заліпити бронебійним снарядом в людини з цікавими пригодами або родом занять (від перегляду аніме до слухання).

9. Танковий кіберспорт доступний на nintendo switch

База з мільйонів гравців-це сильна, конкурентна сцена для про-геймерів. Зберіть команду івиграйте blitz cup (офіційний чемпіонат світу з blitz з призовимпулом в $200 000), не випускаючи з рук ваш nintendo switch — адже, вотличие від десктопних pc, консоль дозволена до використання наофіційних турнірах world of tanks blitz.

10. У blitz на nintendo switch-день народження

На честь першої річниці виходу world of tanks blitz на nintendoswitch гравцям дарують подарунки: 3 дні premium-аккаунта, 100 000кредитів і 40 епічних бустерів, які полегшать старт в грі ілісделают повернення в blitz ще більш приємним; і це не рахуючи 10камуфляжів! новачки ж зможуть отримати знижку на бандл з m6a2e1 –американським важким premium-танком vii рівня, машиною-снайпером з фронтальною бронею.